Belka
Niedziela, 17 Lutego 2019   imieniny: Zbigniew, Julian, Lukasz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Uwaga rolnicy! Można składać wnioski o szacowanie szkód w uprawach rolnych (susza)

Data publikacji: 2018-10-04, Data modyfikacji: 2018-10-05
A A AWydrukDrukuj  
 
W związku z wystąpieniem suszy rolniczej na terenie gmin województwa pomorskiego, potwierdzonej przez System Monitoringu Suszy, rolnicy którzy ponieśli z tego tytułu szkody w uprawach rolnych, mogą składać wnioski o ich oszacowanie. Szacowanie szkód dotyczy upraw: kukurydzy na ziarno i na kiszonkę, chmielu, tytoniu, buraków cukrowych, ziemniaków, warzyw gruntowych, drzew i krzewów owocowych). Wnioski należy dostarczyć do sekretariatu Wydziału Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska (pok. 219) Urzędu Miejskiego w Słupsku, pl. Zwycięstwa 3 w godzinach pracy Urzędu. Druki dostępne są w pok. 221 Urzędu Miejskiego w Słupsku oraz do pobrania poniżej: wniosek-31 (wersja doc); wniosek-31 (wersja pdf). TERMIN SKŁADANIA WNIOSKÓW – do 12 października 2018.

Pełna treść wiadomości na: slupsk.pl/?p=73099
slupsk.pl, Źródło artykułu: slupsk.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
słupski

Powiat słupski – powiat znajduje się na północy naszego kraju, w województwie pomorskim. Powstał w ramach reformy administracyjnej z 1999 roku. Jego siedzibą jest Słupsk, który sam nie wchodzi w jego skład, ponieważ jest miastem grodzkim i sam w sobie stanowi powiat. W skład powiatu słupskiego wchodzą gminy: Ustka (gmina miejska), Kępice, Damnica, Dębnica Kaszubska, Główczyce, Kobylnica, Potęgowo, Słupsk, Smołdzino, Ustka (gmina wiejska).

Region jest idealnym miejscem na letni wypoczynek z uwagi na fakt, że północną granicę stanowi wybrzeże Bałtyku o długości 57 km. Oprócz wylegiwania się na plaży i kąpieli w morzu będziemy mieć okazję do spływów kajakiem i do wędkowania. Występują tu liczne jeziora i rzeki. Gdy zapragniemy odpocząć od wody, wstąpmy do Słowińskiego Parku Narodowego. Czekają tam na nas piękne krajobrazy, malownicze wzgórza i bogactwo fauny.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola