Belka
Poniedziałek, 23 Maja 2022   imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

INWESTYCJA 38 - Budowa stanicy kajakowej - sport i rekreacja

Data publikacji: 2018-07-23, Data modyfikacji: 2018-07-24
A A AWydrukDrukuj  
 
Zakres inwestycji: wybudowano nawierzchnie utwardzone, w tym: nawierzchnię z płyt ażurowych o powierzchni 587 m 2 , nawierzchnię bitumiczną o powierzchni 44 m 2 , nawierzchnię z kostki betonowej o powierzchni 48m 2 oraz oznakowanie drogowe i wodne budowa pomostu drewnianego o wymiarach 1,5x15m wraz z drabinkami kąpielowymi ze stali nierdzewnej oraz ze slipem drewnianym o wymiarach 1,5x1,4m zakup oraz montaż małej architektury, w tym: dwóch wiat zadaszonych, 6 ławostołów, 4 ławek, paleniska na ognisko, 8 stojaków rowerowych, ogrodzenia drewnianego o długości 69,5m, 2 koszy na odpady oraz tablicy informacyjnej budowa obiektu kontenerowego o wymiarach 2,5x6m z przyłączami: energetycznymi o długości 138m z tablicą rozdzielczą, kanalizacji sanitarnej o długości 160m ze studnią rewizyjną, wodociągowymi o długości 37,2m ze studnią wodomierzową z zestawem wodomierzowym budowa oświetlenia, w tym: 6 słupów oświetleniowych z lampami LED i szafką sterowniczą oraz przewody wraz z uziemieniem o długości 239m STATUS INWESTYCJI: Inwestycja ukończona w 2018 r. KOSZT INWESTYCJI: 807 423  zł Inwestycja zrealizowana ze środków Miasta Ustka z dofinansowaniem zewnętrznym

Pełna treść wiadomości na: ustka.pl/pl/artykul/192/4343/inwestycja-38-budowa-stanicy-kajakowej-sport-i-rekreacja
ustka.pl, Źródło artykułu: ustka.pl
 
Komentarze
Gość   2018-07-24 17:27:00
kajaki fajna sprawa :)
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
słupski

Powiat słupski – powiat znajduje się na północy naszego kraju, w województwie pomorskim. Powstał w ramach reformy administracyjnej z 1999 roku. Jego siedzibą jest Słupsk, który sam nie wchodzi w jego skład, ponieważ jest miastem grodzkim i sam w sobie stanowi powiat. W skład powiatu słupskiego wchodzą gminy: Ustka (gmina miejska), Kępice, Damnica, Dębnica Kaszubska, Główczyce, Kobylnica, Potęgowo, Słupsk, Smołdzino, Ustka (gmina wiejska).

Region jest idealnym miejscem na letni wypoczynek z uwagi na fakt, że północną granicę stanowi wybrzeże Bałtyku o długości 57 km. Oprócz wylegiwania się na plaży i kąpieli w morzu będziemy mieć okazję do spływów kajakiem i do wędkowania. Występują tu liczne jeziora i rzeki. Gdy zapragniemy odpocząć od wody, wstąpmy do Słowińskiego Parku Narodowego. Czekają tam na nas piękne krajobrazy, malownicze wzgórza i bogactwo fauny.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola