Belka
Poniedziałek, 23 Maja 2022   imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zapraszamy na Jarmark Wielkanocny

Data publikacji: 2022-04-06, Data modyfikacji: 2022-04-06
A A AWydrukDrukuj  
 
Zapraszamy na Jarmark Wielkanocny

Drogie Mieszkanki, Mieszkańcy, mili goście! Zapraszamy na tegoroczny Jarmark Wielkanocny, podczas którego będziecie mieli okazję kupić niepowtarzalne produkty na Wasze świąteczne stoły.
Podczas pierwszego dnia tegorocznego Jarmarku Wielkanocnego, w niedzielę, gościć będziemy członków Pomorskiego Stowarzyszenia Producentów Produktów Lokalnych i Rękodzieła "WIGOR", którzy zaoferują swoje wyjątkowe wyroby:
-swojski chleb, miody, wędliny, syropy, zakwasy, ciasta, rękodzieło i zaproszą na gorący żurek.

W pozostałe dni Jarmarku lokalni Wystawcy będą oferowali podobny asortyment.
Zapraszamy Serdecznie!

Szczegółowych informacji dotyczących Jarmarku Wielkanocnego udzielają pracownicy Wydziału Współpracy i Promocji Urzędu Miejskiego w Słupsku, nr tel. 59 84 88 450, e-mail: wip@um.slupsk.pl

, Źródło artykułu: Urząd Miejski w Słupsku
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
słupski

Powiat słupski – powiat znajduje się na północy naszego kraju, w województwie pomorskim. Powstał w ramach reformy administracyjnej z 1999 roku. Jego siedzibą jest Słupsk, który sam nie wchodzi w jego skład, ponieważ jest miastem grodzkim i sam w sobie stanowi powiat. W skład powiatu słupskiego wchodzą gminy: Ustka (gmina miejska), Kępice, Damnica, Dębnica Kaszubska, Główczyce, Kobylnica, Potęgowo, Słupsk, Smołdzino, Ustka (gmina wiejska).

Region jest idealnym miejscem na letni wypoczynek z uwagi na fakt, że północną granicę stanowi wybrzeże Bałtyku o długości 57 km. Oprócz wylegiwania się na plaży i kąpieli w morzu będziemy mieć okazję do spływów kajakiem i do wędkowania. Występują tu liczne jeziora i rzeki. Gdy zapragniemy odpocząć od wody, wstąpmy do Słowińskiego Parku Narodowego. Czekają tam na nas piękne krajobrazy, malownicze wzgórza i bogactwo fauny.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola