Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Rzecznik Praw i Obowiązków Ucznia wybrany

Data dodania: 2019-01-15
14-go stycznia, podczas III sesji Młodzieżowej Rady Miasta Słupska, młodzi radni wybrali ze swojego grona pierwszego Rzecznika Praw i Obowiązków Ucznia. Wśród jego zadań znajdą... więcej »
 
 

Początki działania IV kadencji MRMS

Data dodania: 2019-01-15
W minionym roku, podczas pierwszego miesiąca działalności Młodzieżowej Rady Miasta Słupska, młodzi radni przygotowali akcję charytatywną wpisującą się w tematykę... więcej »
 
 

Nocne pływanie w SOSiRze w ramach WOŚP 2019

Data dodania: 2019-01-14
Fragmenty z wydarzeń w Słupskim Ośrodku Sportu i Rekreacji. Zachęcamy do obejrzenia filmiku znajdującego się w linku poniżej – tak pomagano, a przy okazji miło spędzano czas w ram... więcej »
 
 

Zapraszamy na wystawę pn. "MEGALOMANIA"

Data dodania: 2019-01-14
Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku oraz Liceum Plastyczne im. Stanisława Ignacego Witkiewicza zaprasza na wernisaż wystawy prac uczniów słupskiego Plastyka, który odbędzie się 15 s... więcej »
 
 

Samorządowiec Paweł Adamowicz nie żyje

Data dodania: 2019-01-14
Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Śp. Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza Wieloletniego Samorządowca. Składamy wyrazy szczerego współczuc... więcej »
 
 

27 FINAŁ WOŚP - MAMY REKORD

Data dodania: 2019-01-14
  13 stycznia po raz kolejny wzięliśmy udział w Finale WOŚP! Utworzyliśmy sztab WOŚP i zbieraliśmy pieniądze na szczytny cel. Wolontariusze, czyli uczniowie ze szkoły w Damnicy, Z... więcej »
 
 

WOŚP 2019 już za chwilę

Data dodania: 2019-01-11
Wielka Orkiestra Świątecznej pomocy i 27.Finał już niebawem! Na terenie całego Miasta Słupska odbędzie się wiele imprez, wydarzeń towarzyszących tej pięknej idei ( chocia&... więcej »
 
 

WOŚP i Nocne Pływanie w SOSiRze

Data dodania: 2019-01-11
Słupski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do włączenia się w akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Już 12 stycznia br. od 21.45 do 13 stycznia br. do 00.05 w budynku SOSiRu pr... więcej »
 
 

Zapraszamy Rodziców na bezpłatne szkolenia...

Data dodania: 2019-01-11
RODZICU! Chcesz wiedzieć jak twoje dziecko może dobrze wykorzystać dostęp do internetu? Nauczyć się jak być przewodnikiem dziecka w zakresie bezpiecznego i „mądrego” korzystani... więcej »
 
 

Podziękowania dla Wolontariuszy za kwestę na rzecz...

Data dodania: 2019-01-11
W czwartek 10 stycznia br. w Urzędzie Miejskim w Słupsku odbyła się uroczystość, podczas której podziękowano Wolontariuszom za zaangażowanie w działania na rzecz słupskiego ... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 161
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
słupski

Powiat słupski – powiat znajduje się na północy naszego kraju, w województwie pomorskim. Powstał w ramach reformy administracyjnej z 1999 roku. Jego siedzibą jest Słupsk, który sam nie wchodzi w jego skład, ponieważ jest miastem grodzkim i sam w sobie stanowi powiat. W skład powiatu słupskiego wchodzą gminy: Ustka (gmina miejska), Kępice, Damnica, Dębnica Kaszubska, Główczyce, Kobylnica, Potęgowo, Słupsk, Smołdzino, Ustka (gmina wiejska).

Region jest idealnym miejscem na letni wypoczynek z uwagi na fakt, że północną granicę stanowi wybrzeże Bałtyku o długości 57 km. Oprócz wylegiwania się na plaży i kąpieli w morzu będziemy mieć okazję do spływów kajakiem i do wędkowania. Występują tu liczne jeziora i rzeki. Gdy zapragniemy odpocząć od wody, wstąpmy do Słowińskiego Parku Narodowego. Czekają tam na nas piękne krajobrazy, malownicze wzgórza i bogactwo fauny.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola