Belka
Czwartek, 15 Listopada 2018   imieniny: Amelia, Albert, Leopold
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

BEZPŁATNE spotkanie NCBR dla Firm

Data dodania: 2018-11-14
Narodowe Centrum Badań i Rozwoju zaprasza firmy z regionu na BEZPŁATNE spotkanie NCBR dla Firm – wsparcie dla przedsiębiorców z POIR, podczas którego uczestnicy dowiedzą się jak uzyska&... więcej »
 
 

Ostatnie dwa tygodnie na nadsyłanie zgłoszeń na...

Data dodania: 2018-11-14
Prezydent Miasta Słupska przypomina, iż termin nadsyłania zgłoszeń na konkurs pn. „Osłona z klasą”, którego celem jest wsparcie Wspólnot Mieszkaniowych zamierzający... więcej »
 
 

"Do wszystkich moich matek / To All my mothers"

Data dodania: 2018-11-14
Spotkania odbędą się 15 i 22 listopada 2018 r. o godz. 17.00 w Centrum Aktywności Twórczej w Ustce / Zaruskiego 1a Otwarta dyskusja, na którą w szczególności zapraszamy k... więcej »
 
 

Statuetki za dobre serce

Data dodania: 2018-11-14
Do  23 listopada br. można zgłaszać kandydatów do Honorowego Wyróżnienia Starosty Słupskiego „Daję Radość”. Wyróżni... więcej »
 
 

Bezpłatna infolinia o systemie opieki zdrowotnej

Data dodania: 2018-11-13
Od wtorku (13 listopada br.) pod jednym numerem telefonu można uzyskać kompleksowe informacje o systemie ochrony zdrowia, prawach pacjenta, a także złożyć skargę w razie ich naruszenia. Nowa bez... więcej »
 
 

I posiedzenie nowej Rady Miejskiej w Słupsku

Data dodania: 2018-11-13
Informujemy, że Komisarz Wyborczy w Słupsku postanowieniem z 9 listopada 2018 r. zwołał pierwsze posiedzenie nowo wybranej Rady na dzień 21 listopada o 12.00 w sali 211 Urzędu Miejskiego w Słupsk... więcej »
 
 

FAKE NEWS. Jak rozpoznać nieprawdziwe informacje?

Data dodania: 2018-11-13
Skąd brać wiarygodne informacje w czasie, gdy media oskarżają się nawzajem o stronniczość? Co powoduje, że w telewizji, prasie i internecie z łatwością rozprzestrzeniają ... więcej »
 
 

Rekordowe czytanie Adama Mickiewicza!

Data dodania: 2018-11-13
W wyjątkowy, rekordowy sposób Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku postanowił uczcić niedawno oklaskiwaną  premierę spektaklu „Pan Tadeusz” w reżyserii Dominika Nowaka. ... więcej »
 
 

Konkurs na najlepszy pomysł na biznes programu...

Data dodania: 2018-11-13
Uwaga! Konkurs! Masz pomysł na biznes i chcesz go sprawdzić? Opisz swoją koncepcję i prześlij do nas! Oferujemy nieodpłatne doradztwo w utworzeniu wstępnego biznesplanu, a dla najlepszego pomys... więcej »
 
 

Usteckie Mikołajki

Data dodania: 2018-11-13
Burmistrz Miasta Jacek Graczyk zaprasza na Usteckie Mikołajki . Tak jak w ubiegłym roku całość wydarzenia odbędzie się na ulicy Marynarki Polskiej przy Herbaciarni. W sobotę 8 grudnia prz... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 141
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
słupski

Powiat słupski – powiat znajduje się na północy naszego kraju, w województwie pomorskim. Powstał w ramach reformy administracyjnej z 1999 roku. Jego siedzibą jest Słupsk, który sam nie wchodzi w jego skład, ponieważ jest miastem grodzkim i sam w sobie stanowi powiat. W skład powiatu słupskiego wchodzą gminy: Ustka (gmina miejska), Kępice, Damnica, Dębnica Kaszubska, Główczyce, Kobylnica, Potęgowo, Słupsk, Smołdzino, Ustka (gmina wiejska).

Region jest idealnym miejscem na letni wypoczynek z uwagi na fakt, że północną granicę stanowi wybrzeże Bałtyku o długości 57 km. Oprócz wylegiwania się na plaży i kąpieli w morzu będziemy mieć okazję do spływów kajakiem i do wędkowania. Występują tu liczne jeziora i rzeki. Gdy zapragniemy odpocząć od wody, wstąpmy do Słowińskiego Parku Narodowego. Czekają tam na nas piękne krajobrazy, malownicze wzgórza i bogactwo fauny.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola