Belka
Poniedziałek, 23 Maja 2022   imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Godzina Kodowania w Słupsku!

Data publikacji: 2016-12-07, Data modyfikacji: 2017-03-27
A A AWydrukDrukuj  
 
Godzina Kodowania w Słupsku!
Z okazji Godziny Kodowania, międzynarodowej akcji wspierającej naukę programowania dla najmłodszych, Cortland we współpracy z miastem Słupsk organizują wydarzenie „Programować każdy może” w Słupskim Inkubatorze Technologicznym.

Firma Cortland od ponad 20 lat pomaga uczniom, nauczycielom oraz szkołom podnosić jakość nauczania i uczenia. Wdrażamy i integrujemy systemowe rozwiązania Apple, pozwalające w pełni korzystać ze wszystkich dobrodziejstw technologii w procesie dydaktycznym.

W Słupsku wspólnie z Akademią Duckie Deck przeprowadzimy dla szesnastu szkół warsztaty z kodowania:

  • Programowanie z iPadami z wykorzystaniem aplikacji Swift Playgrounds
  • Programowanie z LEGO Education
  • Zabawy z robotami Dash i Dot
  • Budowanie Inteligentnego Miasta

Dodatkowo wymienione warsztaty zostaną zorganizowane również dla nauczycieli, aby mogli kontynuować naukę programowania w swoich szkołach.

Warsztaty w ramach Godziny Kodowania odbędą się 9 grudnia w Słupskim Inkubatorze Technologicznym przy ul. Portowa 13B w Słupsku

redakcja, Źródło artykułu: slupsk.pl, Autor zdjęć: slupsk.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
słupski

Powiat słupski – powiat znajduje się na północy naszego kraju, w województwie pomorskim. Powstał w ramach reformy administracyjnej z 1999 roku. Jego siedzibą jest Słupsk, który sam nie wchodzi w jego skład, ponieważ jest miastem grodzkim i sam w sobie stanowi powiat. W skład powiatu słupskiego wchodzą gminy: Ustka (gmina miejska), Kępice, Damnica, Dębnica Kaszubska, Główczyce, Kobylnica, Potęgowo, Słupsk, Smołdzino, Ustka (gmina wiejska).

Region jest idealnym miejscem na letni wypoczynek z uwagi na fakt, że północną granicę stanowi wybrzeże Bałtyku o długości 57 km. Oprócz wylegiwania się na plaży i kąpieli w morzu będziemy mieć okazję do spływów kajakiem i do wędkowania. Występują tu liczne jeziora i rzeki. Gdy zapragniemy odpocząć od wody, wstąpmy do Słowińskiego Parku Narodowego. Czekają tam na nas piękne krajobrazy, malownicze wzgórza i bogactwo fauny.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola