Belka
Poniedziałek, 23 Maja 2022   imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

Ustawianie zbieżności kół, wulkanizacja Auto Naprawa GT

 

Auto naprawa GT Kobylnica ul. Rzeczna 5a dojazd ze Słupska ul. Poznańską na początku Kobylnicy po lewej stronie ulicy stoi krzyż i przy krzyżu ostry skręt w lewo, w drogę gruntową 200 metrów od krzyża reklama przy krzyżu doprowadzi do warsztatu.

Zapraszamy od 8 - 17 tel 500 092 170 / 502 634 977

Obsługa bieżąca i okresowa samochodów osobowych i dostawczych wszystkich marek poczynając od wymiany olejów, filtrów, pasków, klocków, tarcz, szczęk, linek hamulcowych poprzez remonty zawieszeń, wymiany końcówek, wahaczy, łączników, łożysk kół, sprzęgieł a kończąc na rozrządach i remontach kapitalnych silników diesla i benzynowych. Mechanika od A do Z.

Diagnostyka komputerowa wszelkich systemów samochodowych wraz z odczytem i kasowaniem błędów oraz naprawą wskazanych przez komputer usterek. Elektryka i elektromechanika samochodowa, naprawy rozruszników i alternatorów.

Pełna obsługa klimatyzacji począwszy od kontroli szczelności kontrastem lub azotem, naprawą podzespołów i instalacji a kończąc na napełnianiu układu wraz z wymianą oleju i odgrzybieniem.

Wulkanizacja, naprawa opon, wymiana i wyważanie kół.

Laweta- holowanie

Geometria i zbieżność kół pojazdu przy pomocy komputerowego urządzenia wyposażonego w cztery kamery.

Kontakt

Telefon 500 092 170

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
słupski

Powiat słupski – powiat znajduje się na północy naszego kraju, w województwie pomorskim. Powstał w ramach reformy administracyjnej z 1999 roku. Jego siedzibą jest Słupsk, który sam nie wchodzi w jego skład, ponieważ jest miastem grodzkim i sam w sobie stanowi powiat. W skład powiatu słupskiego wchodzą gminy: Ustka (gmina miejska), Kępice, Damnica, Dębnica Kaszubska, Główczyce, Kobylnica, Potęgowo, Słupsk, Smołdzino, Ustka (gmina wiejska).

Region jest idealnym miejscem na letni wypoczynek z uwagi na fakt, że północną granicę stanowi wybrzeże Bałtyku o długości 57 km. Oprócz wylegiwania się na plaży i kąpieli w morzu będziemy mieć okazję do spływów kajakiem i do wędkowania. Występują tu liczne jeziora i rzeki. Gdy zapragniemy odpocząć od wody, wstąpmy do Słowińskiego Parku Narodowego. Czekają tam na nas piękne krajobrazy, malownicze wzgórza i bogactwo fauny.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola