Belka
Środa, 20 Lutego 2019   imieniny: Leon, Ludmiła, Eustachy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Rozwój kompetencji kluczowych, ścieżką do sukcesu edukacji w 5-ciu LO w Słupsku

Data publikacji: 2019-01-11, Data modyfikacji: 2019-01-12
A A AWydrukDrukuj  
 
  Celem głównym projektu jest podniesienie kompetencji kluczowych niezbędnych na rynku pracy u 913 uczniów LO poprzez udział w kompleksowych formach wsparcia oraz poprzez udoskonalenie kompetencji zawodowych ich nauczycieli. Zadania realizowane w ramach projektu: 1. Kształtowanie kompetencji kluczowych uczniów: – kurs obsługi narzędzi informatycznych i urządzeń mobilnych do nauki, – kurs języka angielskiego na mobilnej platformie, – kreowanie profesjonalnego wizerunku na rynku pracy, – warsztaty CHANGE YOUR MIND, – szkolenie „zagrożenia w cyberprzestrzeni”. 2. Kształtowanie kompetencji kluczowych nauczycieli: – kurs obsługi narzędzi informatycznych i urządzeń mobilnych wykorzystywanych do pracy z uczniem, – kurs CHANGE YOUR MIND, – szkolenie „zagrożenia w cyberprzestrzeni”, – kurs doradztwa zawodowego. 3. Warsztatowe zajęcia pozalekcyjne dla uczniów: – zajęcia matematyczno-przyrodznicze i biologiczno-chemiczne, – warsztaty projektowania i programowania robotów, – zajęcia z zakresu przedsiębiorczości. 4. Zakup doposażenia: – wyposażenie pracowni biologiczno-chemicznej, – wyposażenie pracowni programistycznej, – wyposażenie pracowni informatycznej, – wyposażenie młodzieżowego biura karier – komputer z oprogramowaniem, laptopy, – urządzenie wielofunkcyjne, rzutnik, tablica interaktywna. Okres realizacji projektu: 01.09.2016 r. – 31.08.2018 r.Wartość projektu: 2 155 500,20 zł

Pełna treść wiadomości na: slupsk.pl/?p=75883
slupsk.pl, Źródło artykułu: slupsk.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
słupski

Powiat słupski – powiat znajduje się na północy naszego kraju, w województwie pomorskim. Powstał w ramach reformy administracyjnej z 1999 roku. Jego siedzibą jest Słupsk, który sam nie wchodzi w jego skład, ponieważ jest miastem grodzkim i sam w sobie stanowi powiat. W skład powiatu słupskiego wchodzą gminy: Ustka (gmina miejska), Kępice, Damnica, Dębnica Kaszubska, Główczyce, Kobylnica, Potęgowo, Słupsk, Smołdzino, Ustka (gmina wiejska).

Region jest idealnym miejscem na letni wypoczynek z uwagi na fakt, że północną granicę stanowi wybrzeże Bałtyku o długości 57 km. Oprócz wylegiwania się na plaży i kąpieli w morzu będziemy mieć okazję do spływów kajakiem i do wędkowania. Występują tu liczne jeziora i rzeki. Gdy zapragniemy odpocząć od wody, wstąpmy do Słowińskiego Parku Narodowego. Czekają tam na nas piękne krajobrazy, malownicze wzgórza i bogactwo fauny.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola