Belka
Niedziela, 17 Lutego 2019   imieniny: Zbigniew, Julian, Lukasz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Program Współpracy gminy Dębnica Kaszubska z organizacjami pozarządowymi - konsultacje

Data publikacji: 2018-10-10, Data modyfikacji: 2018-10-11
A A AWydrukDrukuj  
 
Program Współpracy gminy Dębnica Kaszubska z organizacjami pozarządowymi – konsultacje Informuję, że od 8 października 2018 r. do 5 listopada 2018 r. prowadzone będą konsultacje projektu: 1) „Wieloletniego programu współpracy Gminy Dębnica Kaszubska z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami działającymi w sferze pożytku publicznego na lata 2019-2023” 2) „Rocznego programu współpracy Gminy Dębnica Kaszubska z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami działającymi w sferze pożytku publicznego na 2019 rok” z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, prowadzącymi działalność pożytku publicznego na terenie Gminy Dębnica Kaszubska w zakresie odpowiadającym jej zadaniom. Konsultacje będą prowadzone w formie: 1) Bezpośredniego spotkania z organizacjami pozarządowymi, o którego terminie będziecie Państwo informowani na bieżąco, 2) wyrażania i przesyłania uwag, opinii, wniosków, sugestii na piśmie, 3) przesyłania do Urzędu Gminy Dębnica Kaszubska uwag, opinii, wniosków, sugestii w formie elektronicznej. Spotkania konsultacyjne z organizacjami pozarządowymi odbędzie się dnia 15 października 2018 r. o godz. 15.30 w Urzędzie Gminy Dębnica Kaszubska. Materiały do pobrania: Zarządzenie nr …/2018 Wójta Gminy Dębnica Kaszubska z dnia 8 października 2048 r. w sprawie przeprowadzenia konsultacji projektu „Rocznego programu współpracy Gminy Dębnica Kaszubska z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami działającymi w sferze pożytku publicznego na 2019 rok” Wieloletni program współpracy Gminy Dębnica Kaszubska z organizacjami pozarządowymi na lata 2019-2023 – Projekt Roczny program współpracy Gminy Dębnica Kaszubska z organizacjami pozarządowymi na 2019 rok – Projekt Formularz konsultacyjny „Wieloletniego programu współpracy Gminy Dębnica Kaszubska z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami działającymi w sferze pożytku publicznego na lata 2019-2023” Formularz konsultacyjny „Rocznego programu współpracy Gminy Dębnica Kaszubska z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami działającymi w sferze pożytku publicznego na 2019 rok”

Pełna treść wiadomości na: debnicakaszubska.eu/?p=8702
debnicakaszubska.eu, Źródło artykułu: debnicakaszubska.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
słupski

Powiat słupski – powiat znajduje się na północy naszego kraju, w województwie pomorskim. Powstał w ramach reformy administracyjnej z 1999 roku. Jego siedzibą jest Słupsk, który sam nie wchodzi w jego skład, ponieważ jest miastem grodzkim i sam w sobie stanowi powiat. W skład powiatu słupskiego wchodzą gminy: Ustka (gmina miejska), Kępice, Damnica, Dębnica Kaszubska, Główczyce, Kobylnica, Potęgowo, Słupsk, Smołdzino, Ustka (gmina wiejska).

Region jest idealnym miejscem na letni wypoczynek z uwagi na fakt, że północną granicę stanowi wybrzeże Bałtyku o długości 57 km. Oprócz wylegiwania się na plaży i kąpieli w morzu będziemy mieć okazję do spływów kajakiem i do wędkowania. Występują tu liczne jeziora i rzeki. Gdy zapragniemy odpocząć od wody, wstąpmy do Słowińskiego Parku Narodowego. Czekają tam na nas piękne krajobrazy, malownicze wzgórza i bogactwo fauny.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola