Belka
Niedziela, 17 Lutego 2019   imieniny: Zbigniew, Julian, Lukasz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Powstanie Warszawskie Słupsk 2018 [ 4K ] VI Rekonstrukcja Wybuchu Powstania Warszawskiego

 
Słupsk. Miasto z pozoru z Powstaniem Warszawskim nie związane wcale.. A jednak to tu, zaraz po wojnie przybyło ponad 3000 Warszawiaków. To tu wybudowany pierwszy w Polsce pomnik Powstańców Warszawskich. To tu, po raz piąty już odbyła się Rekonstrukcja Wybuchu Powstania Warszawskiego. Niesamowite wydarzenie angażujące olbyrzmią rzeszę ludzi. Ponad 200 rekonstruktorów, pojazdy pancerne z epoki, motocykle, kilkadziesiąt replik broni.. A to wszystko na jednej z najbardziej prestiżowych ulic w samym centrum miasta. Obejrzyjcie jak wyglądała tegoroczna rekonstrukcja, bo jest na co popatrzeć! I do zobaczenia za rok! Facebook Fundacji: facebook.com/findygo Produkcja: FLYSEO facebook.com/flyseo.slupsk/ Lumix GH5: Martyna Łabędzka & Maciej Gwiżdż facebook.com/martynalabedzkaPhoto/ Aerial / Dron: Maciej Gwiżdż facebook.com/flyseo.slupsk/ Website: flyseo.pl Phone: 506 365 072 Email: biuro malpka flyseo.pl

 


FlySeo
 
Data pliku video: 2018-08-04, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
słupski

Powiat słupski – powiat znajduje się na północy naszego kraju, w województwie pomorskim. Powstał w ramach reformy administracyjnej z 1999 roku. Jego siedzibą jest Słupsk, który sam nie wchodzi w jego skład, ponieważ jest miastem grodzkim i sam w sobie stanowi powiat. W skład powiatu słupskiego wchodzą gminy: Ustka (gmina miejska), Kępice, Damnica, Dębnica Kaszubska, Główczyce, Kobylnica, Potęgowo, Słupsk, Smołdzino, Ustka (gmina wiejska).

Region jest idealnym miejscem na letni wypoczynek z uwagi na fakt, że północną granicę stanowi wybrzeże Bałtyku o długości 57 km. Oprócz wylegiwania się na plaży i kąpieli w morzu będziemy mieć okazję do spływów kajakiem i do wędkowania. Występują tu liczne jeziora i rzeki. Gdy zapragniemy odpocząć od wody, wstąpmy do Słowińskiego Parku Narodowego. Czekają tam na nas piękne krajobrazy, malownicze wzgórza i bogactwo fauny.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola