Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Konsultujemy propozycje nazwy ulicy - zapraszamy do uczestnictwa

Data publikacji: 2018-12-28, Data modyfikacji: 2018-12-28
A A AWydrukDrukuj  
 
Zapraszamy wszystkie mieszkanki oraz wszystkich mieszkańców Słupska do uczestnictwa w konsultacjach społecznych dotyczących propozycji nazwy ulicy. Zarządzenie w przedmiotowej sprawie, proponowana nazwa oraz dokumenty dot.konsultacji znajdują się tutaj (link). Prowadzący konsultacje zaplanowali: – spotkanie konsultacyjne z mieszkankami i mieszkańcami miasta, które odbędzie się 7 stycznia 2019 o 16.00 w sali nr 211 Urzędu Miejskiego w Słupsku przy Pl. Zwycięstwa 3 – dyżur konsultacyjny, który odbędzie się 14 i 28 stycznia 2019 od 15.00 do 16.30 w Wydziale Geodezji i Katastru Urzędu Miejskiego w Słupsku przy Pl. Zwycięstwa 3 w pok. 313 – możliwość zgłaszania uwag i opinii za pomocą formularza konsultacyjnego dostępnego w linku powyżej oraz przesłania go elektronicznie na adres wgk@um.slupsk.pl lub papierowo dostarczyć osobiście/pocztą tradycyjną do Wydziału Geodezji i Katastru (Pl. Zwycięstwa 3, pok.313). Zachęcamy do udziału w konsultacjach, zależy nam na Państwa opinii.  

Pełna treść wiadomości na: slupsk.pl/?p=75315
slupsk.pl, Źródło artykułu: slupsk.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
słupski

Powiat słupski – powiat znajduje się na północy naszego kraju, w województwie pomorskim. Powstał w ramach reformy administracyjnej z 1999 roku. Jego siedzibą jest Słupsk, który sam nie wchodzi w jego skład, ponieważ jest miastem grodzkim i sam w sobie stanowi powiat. W skład powiatu słupskiego wchodzą gminy: Ustka (gmina miejska), Kępice, Damnica, Dębnica Kaszubska, Główczyce, Kobylnica, Potęgowo, Słupsk, Smołdzino, Ustka (gmina wiejska).

Region jest idealnym miejscem na letni wypoczynek z uwagi na fakt, że północną granicę stanowi wybrzeże Bałtyku o długości 57 km. Oprócz wylegiwania się na plaży i kąpieli w morzu będziemy mieć okazję do spływów kajakiem i do wędkowania. Występują tu liczne jeziora i rzeki. Gdy zapragniemy odpocząć od wody, wstąpmy do Słowińskiego Parku Narodowego. Czekają tam na nas piękne krajobrazy, malownicze wzgórza i bogactwo fauny.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola