Belka
Niedziela, 17 Lutego 2019   imieniny: Zbigniew, Julian, Lukasz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Kalla Słupsk - ceremonia pogrzebowa z urną

 
Przedsiębiorstwo Usług Pogrzebowych KALLA w Słupsku - świadczy usługę kremacji zwłok. Kremacja polega na spopieleniu zwłok i umieszczeniu popiołów w urnie. Obrządek pogrzebowy niczym nie różni się od tradycyjnego pochówku. Proces kremacji może odbywać się w obecności osób bliskich bądź w odosobnieniu. Zapewniamy pełen profesjonalizm podczas kremacji, aby zmarły mógł odejść w należytej godności. Proces kremacji trwa ok. 3 godzin. Po kremacji prochy zmarłego zostają umieszczone w urnie. Urnę można pochować w grobie tradycyjnym lub urnowym. Można ją również umieścić w kolumbarium. Krematorium do spopielania zwłok znajduje się na nowym cmentarzu komunalnym przy ul. Zachodniej w Słupsku. Jest częścią Domu Przedpogrzebowego. Posiadamy bogaty zestaw urn w różnych kolorach i motywach. Wszystkie formalności załatwiamy wcześniej w siedzibie firmy. Więcej na: kalla.slupsk.pl/pl

 


Zakład Pogrzebowy Kalla - Usługi Pogrzebowe Słupsk
 
Data pliku video: 2017-07-15, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
słupski

Powiat słupski – powiat znajduje się na północy naszego kraju, w województwie pomorskim. Powstał w ramach reformy administracyjnej z 1999 roku. Jego siedzibą jest Słupsk, który sam nie wchodzi w jego skład, ponieważ jest miastem grodzkim i sam w sobie stanowi powiat. W skład powiatu słupskiego wchodzą gminy: Ustka (gmina miejska), Kępice, Damnica, Dębnica Kaszubska, Główczyce, Kobylnica, Potęgowo, Słupsk, Smołdzino, Ustka (gmina wiejska).

Region jest idealnym miejscem na letni wypoczynek z uwagi na fakt, że północną granicę stanowi wybrzeże Bałtyku o długości 57 km. Oprócz wylegiwania się na plaży i kąpieli w morzu będziemy mieć okazję do spływów kajakiem i do wędkowania. Występują tu liczne jeziora i rzeki. Gdy zapragniemy odpocząć od wody, wstąpmy do Słowińskiego Parku Narodowego. Czekają tam na nas piękne krajobrazy, malownicze wzgórza i bogactwo fauny.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola