Belka
Środa, 20 Lutego 2019   imieniny: Leon, Ludmiła, Eustachy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

I etap konkursu ofert na realizację zadania publicznego w zakresie upowszechniania kultury i sportu w I półroczu 2019 r.

Data publikacji: 2019-01-28, Data modyfikacji: 2019-01-30
A A AWydrukDrukuj  
 
Gmina Dębnica Kaszubska informuje, że ruszył I etap konkurs na dofinansowanie w I półroczu 2019 roku zadań publicznych w zakresie upowszechniania kultury i sportu w Gminie Dębnica Kaszubska. Oferty w zakresie zadań objętych konkursem należy złożyć w zamkniętej kopercie w Urzędzie Gminy Dębnica Kaszubska w terminie do dnia 18 lutego 2019r. poniedziałek do godz. 17:00. Szczegóły dotyczące konkursu dostępne w materiałach do pobrania. Materiały do pobrania: · Zarządzenie nr 06/2019 Wójta Gminy Dębnica Kaszubska z dn. 25 stycznia 2019 r. w sprawie ogłoszenia I etapu konkursu na realizację zadań publicznych · wzór oferty realizacji zadania publicznego  

Pełna treść wiadomości na: debnicakaszubska.eu/?p=9002
debnicakaszubska.eu, Źródło artykułu: debnicakaszubska.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
słupski

Powiat słupski – powiat znajduje się na północy naszego kraju, w województwie pomorskim. Powstał w ramach reformy administracyjnej z 1999 roku. Jego siedzibą jest Słupsk, który sam nie wchodzi w jego skład, ponieważ jest miastem grodzkim i sam w sobie stanowi powiat. W skład powiatu słupskiego wchodzą gminy: Ustka (gmina miejska), Kępice, Damnica, Dębnica Kaszubska, Główczyce, Kobylnica, Potęgowo, Słupsk, Smołdzino, Ustka (gmina wiejska).

Region jest idealnym miejscem na letni wypoczynek z uwagi na fakt, że północną granicę stanowi wybrzeże Bałtyku o długości 57 km. Oprócz wylegiwania się na plaży i kąpieli w morzu będziemy mieć okazję do spływów kajakiem i do wędkowania. Występują tu liczne jeziora i rzeki. Gdy zapragniemy odpocząć od wody, wstąpmy do Słowińskiego Parku Narodowego. Czekają tam na nas piękne krajobrazy, malownicze wzgórza i bogactwo fauny.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola