Belka
Środa, 20 Lutego 2019   imieniny: Leon, Ludmiła, Eustachy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Bezpłatnego spotkania informacyjnego w Słupsku pt.: "Wsparcie rozwoju eksportu dla pomorskich przedsiębiorców - nowe możliwości i korzyści"

Data publikacji: 2018-11-26, Data modyfikacji: 2018-11-26
A A AWydrukDrukuj  
 
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 14 grudnia 2018 poświęcone możliwościom pozyskania przez pomorskich przedsiębiorców wsparcia na rozwój eksportu.  W programie spotkania m.in.: Wsparcie przedsiębiorców ze strony Biura Pomorskiego w Chinach w ramach projektu Pomorski Broker Eksportowy – Panel poprowadzi Dyrektor Biura Pomorskiego w Chinach ​Chiny – kraj wielkich możliwości eksportowych Rozwój gospodarczy ChRL w ostatnich dziesięcioleciach, w tym w szczególności: – Zmiany w zamożności chińskiego społeczeństwa – Nastawienie mieszkańców ChRL do importowanych towarów, a polityka rządu chińskiego – Koncepcja „Jednej drogi – jednego pasa”, a eksport do Chin ​ Pomorskie w Chinach – Obecność pomorskich podmiotów i instytucji w Kraju Środka – Działalność Biura Pomorskiego w Chinach z siedziba w Pekinie-statystyki i przykłady – Branże z województwa pomorskiego dobrze odbierane przez chińskich konsumentów Biuro Pomorskie w Chinach z siedzibą w Pekinie – Metody i rodzaje wsparcia dla MŚP z województwa pomorskiego​    Projekt Pomorski Broker Eksportowy – Możliwości i korzyści płynące z przystąpienia firmy do projektu Pomorski Broker Eksportowy. Wydarzenia planowane w 2019 roku skierowane na wsparcie rozwoju eksportu dla pomorskich małych i średnich przedsiębiorców.  Źródła informacji o Funduszach Europejskich – Odpowiemy na pytania i pomożemy dobrać odpowiednie wsparcie.  Miejsce i termin spotkania:Spotkanie odbędzie się w  piątek 14 grudnia 2018 w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Słupsku, przy ul. Portowej 13 B (budynek Słupskiego Inkubatora Technologicznego, sala konferencyjna I piętro), od 10:00 do 12:15. Zgłoszenia: Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie do 13 grudnia 2018 wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres: slupsk.pife@pomoskie.eu lub zgłoszenie telefoniczne pod numerem: 59 714 18 44 lub 59 714 18 45. Otrzymanie potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia jest równoznaczne z wpisaniem na listę uczestników spotkania. Program oraz formularz zgłoszeniowy na spotkanie dostępne na stronie: https://pomorskiewunii.pomorskie.eu/-/spotkanie-informacyjne-w-slupsku-wsparcie-rozwoju-eksportu-dla-pomorskich-przedsiebiorcow-nowe-mozliwosci-i-korzysci-​ oraz do pobrania poniżej: Program spotkaniaFormularz zgłoszeniowy Kontakt:Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku, tel.: (59) 714 18 44 lub (59) 714 18 45 Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Projekt współfinansowany z Funduszu Spójności Unii Europejskiej w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.​   ​

Pełna treść wiadomości na: slupsk.pl/?p=74647
slupsk.pl, Źródło artykułu: slupsk.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
słupski

Powiat słupski – powiat znajduje się na północy naszego kraju, w województwie pomorskim. Powstał w ramach reformy administracyjnej z 1999 roku. Jego siedzibą jest Słupsk, który sam nie wchodzi w jego skład, ponieważ jest miastem grodzkim i sam w sobie stanowi powiat. W skład powiatu słupskiego wchodzą gminy: Ustka (gmina miejska), Kępice, Damnica, Dębnica Kaszubska, Główczyce, Kobylnica, Potęgowo, Słupsk, Smołdzino, Ustka (gmina wiejska).

Region jest idealnym miejscem na letni wypoczynek z uwagi na fakt, że północną granicę stanowi wybrzeże Bałtyku o długości 57 km. Oprócz wylegiwania się na plaży i kąpieli w morzu będziemy mieć okazję do spływów kajakiem i do wędkowania. Występują tu liczne jeziora i rzeki. Gdy zapragniemy odpocząć od wody, wstąpmy do Słowińskiego Parku Narodowego. Czekają tam na nas piękne krajobrazy, malownicze wzgórza i bogactwo fauny.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola