Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

PKP Intercity TLK85100 Nosówko - Słupsk - Gdynia Główna - Sopot - Gdańsk Główny

 
The journey aboard PKP Intercity's TLK85100 service between Nosówko to Gdańsk Główny. The train had earlier commenced at Szczecin Główny. Stops are: - Koszalin 09:31 Sławno 31:04 Słupsk 45:52 Lębork 1:16:49 Wejherowo 1:39:17 Rumia 1:52:24 Gdynia Główna 2:02:09 Sopot 2:10:03 Gdańsk Oliwa 2:13:11 Gdańsk Wrzeszcz 2:17:34 Gdańsk Główny 2:21:17 It continued on to terminate at Olsztyn Główny later that evening. Podróż na pokładzie usługi TLK85100 PKP Intercity, pomiędzy Nosówko do Gdańska Głównego. Pociąg wcześniej rozpoczęto w Szczecin Główny. Trwało to do wypowiedzenia w Olsztyn Główny później tego wieczoru. Die Fahrt an Bord der PKP Intercity TLK85100 Service zwischen Nosówko und Gdansk Glowny. Der Zug hat früher in Szczecin Glowny abfahrten. Weiter ging es auf in Olsztyn Główny später am Abend zu beenden.

 


WorldOfTransit
 
Data pliku video: 2016-07-05, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
słupski

Powiat słupski – powiat znajduje się na północy naszego kraju, w województwie pomorskim. Powstał w ramach reformy administracyjnej z 1999 roku. Jego siedzibą jest Słupsk, który sam nie wchodzi w jego skład, ponieważ jest miastem grodzkim i sam w sobie stanowi powiat. W skład powiatu słupskiego wchodzą gminy: Ustka (gmina miejska), Kępice, Damnica, Dębnica Kaszubska, Główczyce, Kobylnica, Potęgowo, Słupsk, Smołdzino, Ustka (gmina wiejska).

Region jest idealnym miejscem na letni wypoczynek z uwagi na fakt, że północną granicę stanowi wybrzeże Bałtyku o długości 57 km. Oprócz wylegiwania się na plaży i kąpieli w morzu będziemy mieć okazję do spływów kajakiem i do wędkowania. Występują tu liczne jeziora i rzeki. Gdy zapragniemy odpocząć od wody, wstąpmy do Słowińskiego Parku Narodowego. Czekają tam na nas piękne krajobrazy, malownicze wzgórza i bogactwo fauny.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola