Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zielona siłownia zewnętrzna w Budowie

Data publikacji: 2018-08-23, Data modyfikacji: 2018-08-24
A A AWydrukDrukuj  
 
Stowarzyszenie „Wiatr w Żagle” dnia 11.08.2018 r. zorganizowało imprezę rekreacyjno-sportową pn. „Budowo na zdrowo” promującą zdrowy i aktywny tryb życia oraz spędzanie wolnego czasu w ramach projektu grantowego pt. „Zielona siłownia zewnętrzna Budowo” . Zadanie „Zielona siłownia w Budowie” współfinansowane jest ze środków EFRROW otrzymanych w ramach projektu grantowego pt. „Wspieranie inicjatyw lokalnej społeczności na obszarze LGD PDS” realizowanego w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Tego dnia nastąpiło uroczyste otwarcie siłowni zewnętrznej. Odbyła się prezentacja ćwiczeń na poszczególnych urządzeniach. Dla mieszkańców zorganizowano profesjonalną rozgrzewkę przed marszem Nordic Walking z wykorzystaniem kijków. Po marszu dla na wszystkich uczestników czekał poczęstunek. Finałem imprezy dla wszystkich zgromadzonych było wspólne biesiadowanie przy ognisku.

Pełna treść wiadomości na: debnicakaszubska.eu/?p=8606
debnicakaszubska.eu, Źródło artykułu: debnicakaszubska.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
słupski

Powiat słupski – powiat znajduje się na północy naszego kraju, w województwie pomorskim. Powstał w ramach reformy administracyjnej z 1999 roku. Jego siedzibą jest Słupsk, który sam nie wchodzi w jego skład, ponieważ jest miastem grodzkim i sam w sobie stanowi powiat. W skład powiatu słupskiego wchodzą gminy: Ustka (gmina miejska), Kępice, Damnica, Dębnica Kaszubska, Główczyce, Kobylnica, Potęgowo, Słupsk, Smołdzino, Ustka (gmina wiejska).

Region jest idealnym miejscem na letni wypoczynek z uwagi na fakt, że północną granicę stanowi wybrzeże Bałtyku o długości 57 km. Oprócz wylegiwania się na plaży i kąpieli w morzu będziemy mieć okazję do spływów kajakiem i do wędkowania. Występują tu liczne jeziora i rzeki. Gdy zapragniemy odpocząć od wody, wstąpmy do Słowińskiego Parku Narodowego. Czekają tam na nas piękne krajobrazy, malownicze wzgórza i bogactwo fauny.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola