Belka
Niedziela, 17 Lutego 2019   imieniny: Zbigniew, Julian, Lukasz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zbliżają się Słupskie Dni Seniora

Data publikacji: 2018-09-18, Data modyfikacji: 2018-09-18
A A AWydrukDrukuj  
 
Szanowni Państwo Prezentujemy program Słupskich Dni Seniora 2018, które odbędą się w dniach 26 – 28 września br. Wydarzenie swym patronatem objął Robert Biedroń Prezydent Miasta Słupska oraz Słupska Rada Seniorów. Hasłem przewodnim wydarzenia jest bezpieczeństwo i aktywność osób starszych. Organizatorem Słupskich Dni Seniora jest Fundacja Indygo, która przy współpracy z wieloma podmiotami realizującymi działania na rzecz osób starszych proponuje w czasie dni seniora dla każdego coś miłego. Począwszy od konferencji inauguracyjnej, w czasie której zostanie wręczona słuchaczce Słupskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku nagroda Marszałka Województwa Pomorskiego, certyfikaty kolejnym trzem podmiotom przystępującym do akcji Miejsca Przyjazne Seniorom po … wykłady, prezentacje, porady, dni otwarte jednostek, gry, zabawy, konkursy, foto-budkę, pokaz tańców Kadryla i Poloneza, kino plenerowe. Nowością będzie filmik zmontowany z wypowiedzi osób starszych a przekazujących dobre rady dla wnuczków. Autor wyłonionej przez publiczność rady jako najlepszej zostanie nagrodzony. W czasie wydarzenia będzie można korzystać z wielu aktywności, z poczęstunku, będą też dystrybuowane gadżety i poradniki. Szczegóły wydarzenia zostały ujęte w programie Słupskich Dni Seniora, który dostępny jest na stronie internetowej w poniższym linku oraz w wersji papierowej dostępnej w siedzibie Fundacji Indygo w Słupskim Centrum Organizacji Pozarządowym i Ekonomii Społecznej przy ul. Niedziałkowskiego 6, a także w Wydziale Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Słupsku, Plac Zwycięstwa 1 pok 208. link do Programu Słupskich Dni Seniora 2018 Zachęcamy do udziału w wydarzeniu i przekazywania informacji dalej.

Pełna treść wiadomości na: slupsk.pl/?p=72635
slupsk.pl, Źródło artykułu: slupsk.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
słupski

Powiat słupski – powiat znajduje się na północy naszego kraju, w województwie pomorskim. Powstał w ramach reformy administracyjnej z 1999 roku. Jego siedzibą jest Słupsk, który sam nie wchodzi w jego skład, ponieważ jest miastem grodzkim i sam w sobie stanowi powiat. W skład powiatu słupskiego wchodzą gminy: Ustka (gmina miejska), Kępice, Damnica, Dębnica Kaszubska, Główczyce, Kobylnica, Potęgowo, Słupsk, Smołdzino, Ustka (gmina wiejska).

Region jest idealnym miejscem na letni wypoczynek z uwagi na fakt, że północną granicę stanowi wybrzeże Bałtyku o długości 57 km. Oprócz wylegiwania się na plaży i kąpieli w morzu będziemy mieć okazję do spływów kajakiem i do wędkowania. Występują tu liczne jeziora i rzeki. Gdy zapragniemy odpocząć od wody, wstąpmy do Słowińskiego Parku Narodowego. Czekają tam na nas piękne krajobrazy, malownicze wzgórza i bogactwo fauny.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola