Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zapraszamy do uczestnictwa w konsultacjach

Data publikacji: 2018-12-19, Data modyfikacji: 2018-12-20
A A AWydrukDrukuj  
 
Zapraszamy do uczestnictwa w konsultacjach społecznych dot. projektu analizy kosztów i korzyści związanych z wykorzystaniem, przy świadczeniu usług komunikacji miejskiej autobusów zeroemisyjnych dla Miasta Słupska. Konsultacje ruszają 19 grudnia 2018 i potrwają do 8 stycznia 2019. W ramach konsultacji zaplanowano kilka wydarzeń, do uczestnictwa w których  zapraszamy mieszkanki i mieszkańców Słupska : – spotkanie konsultacyjne, które odbędzie się 2 stycznia 2019 o 16.00 w siedzibie Małego Ratusza przy pl. Zwycięstwa 1, hol II p., – 2 dyżury konsultacyjne, które zaplanowano na 27 grudnia 2018 i 2 stycznia 2019r. od 14.00 do 15.30, – zapoznania się z udostępnionymi dokumentami w formie papierowej w Wydziale Polityki Transportowej Urzędu Miejskiego w Słupsku, przy pl. Zwycięstwa 1 w pok. 206 oraz w formie elektronicznej w Biuletynie Informacji Publicznej Miasta Słupska i na stronie Miasta, a także zgłaszania możliwości uwag za pomocą formularza konsultacyjnego,na załączniku nr 2, który należy wypełnić i złożyć w wersji papierowej Wydziale Polityki Transportowej Urzędu Miejskiego w Słupsku, pl. Zwycięstwa 1, pok. 206 lub przesłać w wersji elektronicznej na adres wpt@um.slupsk.pl do dnia 08 stycznia 2019 roku. Poniżej dokumenty w przedmiotowej sprawie (do pobrania): 1277-18 – zarządzenie Prezydenta Miasta Załącznik nr 1 – dokument poddawany konsultacjom społecznymZałącznik nr 2 – formularz, na którym można zgłaszać uwagi

Pełna treść wiadomości na: slupsk.pl/?p=75295
slupsk.pl, Źródło artykułu: slupsk.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 




Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
słupski

Powiat słupski – powiat znajduje się na północy naszego kraju, w województwie pomorskim. Powstał w ramach reformy administracyjnej z 1999 roku. Jego siedzibą jest Słupsk, który sam nie wchodzi w jego skład, ponieważ jest miastem grodzkim i sam w sobie stanowi powiat. W skład powiatu słupskiego wchodzą gminy: Ustka (gmina miejska), Kępice, Damnica, Dębnica Kaszubska, Główczyce, Kobylnica, Potęgowo, Słupsk, Smołdzino, Ustka (gmina wiejska).

Region jest idealnym miejscem na letni wypoczynek z uwagi na fakt, że północną granicę stanowi wybrzeże Bałtyku o długości 57 km. Oprócz wylegiwania się na plaży i kąpieli w morzu będziemy mieć okazję do spływów kajakiem i do wędkowania. Występują tu liczne jeziora i rzeki. Gdy zapragniemy odpocząć od wody, wstąpmy do Słowińskiego Parku Narodowego. Czekają tam na nas piękne krajobrazy, malownicze wzgórza i bogactwo fauny.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola