Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zapraszamy do uczestnictwa w konsultacjach

Data publikacji: 2018-11-03, Data modyfikacji: 2018-11-06
A A AWydrukDrukuj  
 
Od 5 do 26 listopada br. odbędą się konsultacje społeczne Rocznego Planu Konsultacji na rok 2019. Już dzisiaj zapraszamy Państwa do uczestnictwa w spotkaniu konsultacyjnym, które odbędzie się 16 listopada br. od 16.30 do 18.00 w Słupskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Ekonomii Społecznej przy ul. Niedziałkowskiego 6 w Słupsku. Dodatkowo, każdy z Państwa może przyjść na dyżury konsultacyjne, które odbędą się 13 i 21 listopada od 14.00 do 15.30, również w Słupskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Ekonomii Społecznej. Przez cały czas trwania konsultacji można zgłaszać uwagi do Rocznego Planu, wskazywać na propozycje tematów, które również powinny zostać poddane konsultacjom. Zachęcamy do aktywnego udziału. Zarządzenie Prezydenta Miasta Słupska, proponowany Roczny Plan Konsultacji Społecznych na 2019 rok oraz formularz uwag dostępny jest tutaj (kliknij -link).

Pełna treść wiadomości na: slupsk.pl/?p=73863
slupsk.pl, Źródło artykułu: slupsk.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
słupski

Powiat słupski – powiat znajduje się na północy naszego kraju, w województwie pomorskim. Powstał w ramach reformy administracyjnej z 1999 roku. Jego siedzibą jest Słupsk, który sam nie wchodzi w jego skład, ponieważ jest miastem grodzkim i sam w sobie stanowi powiat. W skład powiatu słupskiego wchodzą gminy: Ustka (gmina miejska), Kępice, Damnica, Dębnica Kaszubska, Główczyce, Kobylnica, Potęgowo, Słupsk, Smołdzino, Ustka (gmina wiejska).

Region jest idealnym miejscem na letni wypoczynek z uwagi na fakt, że północną granicę stanowi wybrzeże Bałtyku o długości 57 km. Oprócz wylegiwania się na plaży i kąpieli w morzu będziemy mieć okazję do spływów kajakiem i do wędkowania. Występują tu liczne jeziora i rzeki. Gdy zapragniemy odpocząć od wody, wstąpmy do Słowińskiego Parku Narodowego. Czekają tam na nas piękne krajobrazy, malownicze wzgórza i bogactwo fauny.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola