Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zamknięcie ulicy Kowalskiej

Data publikacji: 2018-09-07, Data modyfikacji: 2018-09-10
A A AWydrukDrukuj  
 
W związku z rozpoczęciem przebudowy trzech ulic: Kowalskiej, Mostnika i Dominikańskiej w Słupsku, od 11 września br. (wtorek) w rejonie tym występować będą utrudnienia w ruchu drogowym. Wyłączona z ruchu na będzie ulica Kowalska całej długości oraz wlot ulicy Mostnika od strony Starego Rynku, na czas wykonywania kolektora kanalizacji deszczowej. W związku pracami konieczne jest wyznaczenie objazdów dla komunikacji miejskiej, która dotąd przebiegała ulicą Grodzką oraz tymczasowych przystanków (schemat). Autobusy poruszać się będą ulicą Szarych Szeregów w kierunku do ulicy Armii Krajowej oraz ulicą Partyzantów w kierunku do ulicy Kilińskiego. Na obu ulicach obowiązywał będzie ruch jednokierunkowy: ulica Szarych Szeregów w kierunku do ulicy Armii Krajowej i ulica Partyzantów w kierunku do ulicy Kilińskiego. Na pozostałych odcinkach dróg objętych przebudową ruch odbywać się będzie bez znaczących utrudnień. W ramach inwestycji wykonana zostanie kompleksowa przebudowa infrastruktury drogowej, w tym infrastruktury podziemnej, ciągów komunikacyjnych i ciągów pieszo-jezdnego oraz miejsc postojowych. Zmodernizowana będzie kanalizacja deszczowa, przebudowane oświetlenie uliczne oraz sieci telekomunikacyjne. Uporządkowana zostanie zieleń. (więcej informacji) Projekt „Łamiemy bariery, łączymy pokolenia – rewitalizacja Obszaru Podgrodzia, Starego Miasta i Śródmieścia Miasta Słupska” finansowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.

Pełna treść wiadomości na: slupsk.pl/?p=72430
slupsk.pl, Źródło artykułu: slupsk.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
słupski

Powiat słupski – powiat znajduje się na północy naszego kraju, w województwie pomorskim. Powstał w ramach reformy administracyjnej z 1999 roku. Jego siedzibą jest Słupsk, który sam nie wchodzi w jego skład, ponieważ jest miastem grodzkim i sam w sobie stanowi powiat. W skład powiatu słupskiego wchodzą gminy: Ustka (gmina miejska), Kępice, Damnica, Dębnica Kaszubska, Główczyce, Kobylnica, Potęgowo, Słupsk, Smołdzino, Ustka (gmina wiejska).

Region jest idealnym miejscem na letni wypoczynek z uwagi na fakt, że północną granicę stanowi wybrzeże Bałtyku o długości 57 km. Oprócz wylegiwania się na plaży i kąpieli w morzu będziemy mieć okazję do spływów kajakiem i do wędkowania. Występują tu liczne jeziora i rzeki. Gdy zapragniemy odpocząć od wody, wstąpmy do Słowińskiego Parku Narodowego. Czekają tam na nas piękne krajobrazy, malownicze wzgórza i bogactwo fauny.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola