Belka
Środa, 20 Lutego 2019   imieniny: Leon, Ludmiła, Eustachy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zakończenie prac geodezyjnych oraz wyłożenie do wglądu projektu operatu opisowo-kartograficznego

Data publikacji: 2018-12-05, Data modyfikacji: 2018-12-08
A A AWydrukDrukuj  
 
Prezydent Miasta Słupska informuje, że zakończyły się prace geodezyjne związane z przeprowadzeniem modernizacji ewidencji gruntów i budynków na obszarze 18 obrębu ewidencyjnego Miasta Słupska. Z wykonanych prac sporządzony został projekt operatu opisowo- kartograficznego, który zostanie wyłożony do wglądu osób zainteresowanych w dniach od 27 grudnia 2018 r. do dnia 17 stycznia 2019 r. w Wydziale Geodezji i Katastru (pok. 313) w Urzędzie Miejskim w Słupsku, Plac Zwycięstwa 3. Obszar objęty modernizacją obejmuje nieruchomości położone w rejonie ulic: Akacjowej, Jałowcowej, Leszczynowej, Hubalczyków, Jaśminowej, gen. Dezyderego Chłapowskiego, Jarzębinowej, Świerkowej, gen. Kazimierza Pułaskiego, Józefa Sułkowskiego, Parkowej, Racławickiej, Gdyńskiej, Leśnej, Krzysztofa Arciszewskiego, Spacerowej, Nad Śluzami, ks. Brzóski, Pogodnej, Jesionowej, Brzozowej, Modrzewiowej, Głogowej, Bukowej, Ignacego Prądzyńskiego, Cisowej, Dębowej, Olchowej, Wierzbowej, Kasztanowej, Topolowej, Jaworowej, Rafała Krajewskiego, Romana Awstrica, Kalinowej, Cyprysowej, Aleji Brzozowej, Jodłowej. Wszyscy zainteresowani mają prawo zapoznać się w podanym terminie z dokumentacją, uzyskać niezbędne wyjaśnienia i zgłosić do protokołu ewentualne uwagi i wnioski w tej sprawie. Skorzystanie z tego prawa leży w interesie zainteresowanych, aby na tym etapie postępowania związanego z założeniem ewidencji budynków i modernizacją ewidencji  gruntów ujawnić ewentualne błędy i nieprawidłowości. Niestawienie się w terminie i miejscu określonym w niniejszym zawiadomieniu nie stanowi przeszkody do prowadzenia dalszych etapów postępowania, zatwierdzenia operatu opisowo-kartograficznego i ujawnienia nowych danych w ewidencji gruntów i budynków. Szczegółowe informacje dostępne na stronie http://bip.um.slupsk.pl/ogloszenia/3047.htmlDodatkowych informacji można uzyskać w Urzędzie Miejskim w Słupsk, pok. 313 lub pod numerem telefonu: 59 848 84 11,   59 848 82 20  

Pełna treść wiadomości na: slupsk.pl/?p=74948
slupsk.pl, Źródło artykułu: slupsk.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
słupski

Powiat słupski – powiat znajduje się na północy naszego kraju, w województwie pomorskim. Powstał w ramach reformy administracyjnej z 1999 roku. Jego siedzibą jest Słupsk, który sam nie wchodzi w jego skład, ponieważ jest miastem grodzkim i sam w sobie stanowi powiat. W skład powiatu słupskiego wchodzą gminy: Ustka (gmina miejska), Kępice, Damnica, Dębnica Kaszubska, Główczyce, Kobylnica, Potęgowo, Słupsk, Smołdzino, Ustka (gmina wiejska).

Region jest idealnym miejscem na letni wypoczynek z uwagi na fakt, że północną granicę stanowi wybrzeże Bałtyku o długości 57 km. Oprócz wylegiwania się na plaży i kąpieli w morzu będziemy mieć okazję do spływów kajakiem i do wędkowania. Występują tu liczne jeziora i rzeki. Gdy zapragniemy odpocząć od wody, wstąpmy do Słowińskiego Parku Narodowego. Czekają tam na nas piękne krajobrazy, malownicze wzgórza i bogactwo fauny.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola