Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wystawa o rewitalizacji

Data publikacji: 2018-08-30, Data modyfikacji: 2018-09-01
A A AWydrukDrukuj  
 
Od 27 sierpnia na ulicy Nowobramskiej w Słupsku prezentowana jest wystawa dotycząca zakresu działań rewitalizacyjnych ph. „Rewitalizacja w Słupsku”. Zachęcamy do oglądania! Pomimo coraz szerszej kampanii informacyjnej, wciąż do wielu mieszkańców nie dotarły informacje o planowanych działaniach, stąd też pomysł by zaprezentować je w przestrzeni publicznej. Na planszach przedstawiono nie tylko projekty unijne, ale także programy społeczne i programy drobnych prac interwencyjnych tzw. szybkich remontów finansowanych ze środków własnych miasta (np. programy chodnikowe czy wymiany nawierzchni jezdni). Do końca września br. wystawa gościć będzie na ulicy Nowobramskiej, następnie tablice zostaną umieszczone w miejscu realizacji poszczególnych działań inwestycyjnych/ programów społecznych (stąd powtarzająca się na każdej tablicy informacja ogólna o rewitalizacji). Wystawa stopniowo będzie uzupełniana o kolejne elementy m. in. dotyczące Starego Rynku, który objęty został konkursem urbanistyczno – architektonicznym, z planowaną datą rozstrzygnięcia w październiku 2018 r. Zapraszamy do zapoznania się z treścią wystawy. Materiały informacyjne współfinansowane ze środków Unii Europejskiej, Program Operacyjny Pomoc Techniczna 2014-2020 w ramach projektu pn. „Opracowanie modelu rewitalizacji społecznej, gospodarczej, przestrzennej i środowiskowej obszarów śródmiejskich na przykładzie Miasta Słupska”

Pełna treść wiadomości na: slupsk.pl/?p=72212
slupsk.pl, Źródło artykułu: slupsk.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
słupski

Powiat słupski – powiat znajduje się na północy naszego kraju, w województwie pomorskim. Powstał w ramach reformy administracyjnej z 1999 roku. Jego siedzibą jest Słupsk, który sam nie wchodzi w jego skład, ponieważ jest miastem grodzkim i sam w sobie stanowi powiat. W skład powiatu słupskiego wchodzą gminy: Ustka (gmina miejska), Kępice, Damnica, Dębnica Kaszubska, Główczyce, Kobylnica, Potęgowo, Słupsk, Smołdzino, Ustka (gmina wiejska).

Region jest idealnym miejscem na letni wypoczynek z uwagi na fakt, że północną granicę stanowi wybrzeże Bałtyku o długości 57 km. Oprócz wylegiwania się na plaży i kąpieli w morzu będziemy mieć okazję do spływów kajakiem i do wędkowania. Występują tu liczne jeziora i rzeki. Gdy zapragniemy odpocząć od wody, wstąpmy do Słowińskiego Parku Narodowego. Czekają tam na nas piękne krajobrazy, malownicze wzgórza i bogactwo fauny.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola