Belka
Środa, 20 Lutego 2019   imieniny: Leon, Ludmiła, Eustachy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyniki konkursu pn. "Osłona z klasą"!

Data publikacji: 2018-12-14, Data modyfikacji: 2018-12-17
A A AWydrukDrukuj  
 
Informujemy, iż rozstrzygnięto konkurs pn. „Osłona z klasą”. Laureatami zostały n/w Wspólnoty Mieszkaniowe: Wspólnota Mieszkaniowa Kosynierów Gdyńskich 11; Wspólnota Mieszkaniowa Hubalczyków 10 i Kosynierów Gdyńskich 2; Wspólnota Mieszkaniowa Wyszyńskiego 4; Wspólnota Mieszkaniowa Grottgera 11. Celem konkursu pn. “Osłona z klasą” było wsparcie Wspólnot Mieszkaniowych zamierzających wykonać lub wyremontować swoje osłony śmietnikowe, a tym samym mieć istotny wpływ na estetykę swojego najbliższego otoczenia i jednocześnie stać się przykładem pozytywnych zmian. Poniżej przedstawiamy zdjęcia osłon śmietnikowych laureatów konkursu: Wspólnota Mieszkaniowa Hubalczyków 10 i Kosynierów Gdyńskich  Wspólnota Mieszkaniowa Hubalczyków 10 i Kosynierów Gdyńskich  Wspólnota Mieszkaniowa Wyszyńskiego 4  Wspólnota Mieszkaniowa Grottgera 11  Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom!

Pełna treść wiadomości na: slupsk.pl/?p=75142
slupsk.pl, Źródło artykułu: slupsk.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
słupski

Powiat słupski – powiat znajduje się na północy naszego kraju, w województwie pomorskim. Powstał w ramach reformy administracyjnej z 1999 roku. Jego siedzibą jest Słupsk, który sam nie wchodzi w jego skład, ponieważ jest miastem grodzkim i sam w sobie stanowi powiat. W skład powiatu słupskiego wchodzą gminy: Ustka (gmina miejska), Kępice, Damnica, Dębnica Kaszubska, Główczyce, Kobylnica, Potęgowo, Słupsk, Smołdzino, Ustka (gmina wiejska).

Region jest idealnym miejscem na letni wypoczynek z uwagi na fakt, że północną granicę stanowi wybrzeże Bałtyku o długości 57 km. Oprócz wylegiwania się na plaży i kąpieli w morzu będziemy mieć okazję do spływów kajakiem i do wędkowania. Występują tu liczne jeziora i rzeki. Gdy zapragniemy odpocząć od wody, wstąpmy do Słowińskiego Parku Narodowego. Czekają tam na nas piękne krajobrazy, malownicze wzgórza i bogactwo fauny.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola