Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyniki konkursu fotograficznego pn. "Słupsk: tu się oddycha"

Data publikacji: 2018-12-14, Data modyfikacji: 2018-12-17
A A AWydrukDrukuj  
 
Uprzejmie informujemy, że konkurs fotograficzny pn. „Słupsk: tu się oddycha” ogłoszony przez Prezydenta Miasta Słupska zarządzeniem Nr 1094/GKiOŚ/18 z dnia 19 października 2018 został rozstrzygnięty. Przyjmowanie zgłoszeń trwało od 22 października 2018 do 10 grudnia 2018. Do konkursu zostało nadesłanych wiele interesujących prac. Każda z nich charakteryzowała się dużym wkładem pracy i zróżnicowaną interpretacją tematyki czystego powietrza w przestrzeni miejskiej Słupska.Wyłonienie najciekawszych prac spowodowało długą dyskusję komisji konkursowej, która ostatecznie zakończyła się wybraniem poniżej przedstawionych laureatów: I miejsce –  Andrzej Firkowski, II miejsce –  Monika Angulska-Kostrzewa, III miejsce – Maja Jarmuł,   Wyróżnienia: Oliwia Grzelak, Magdalena Kaliszuk, Natalia Zagdan, Wiktoria Kowal, Alicja Bielecka, Zuzanna Margas. 14 grudnia 2018 roku w Urzędzie Miejskim w Słupsku odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród, które poprowadzili Marek Goliński Zastępca Prezydenta Miasta Słupska oraz Katrzyna Guzewska Dyrektor Wydziału Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska. Laureatom I, II i III miejsc zostały wręczone nagrody (rower miejski oraz hulajnogi elektryczne). Autorzy prac wyróżnionych otrzymali bilety miesięczne (normalne) na okaziciela do wykorzystania w środkach komunikacji miejskiej na terenie miasta Słupska. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie, a laureatom gratulujemy.

Pełna treść wiadomości na: slupsk.pl/?p=75158
slupsk.pl, Źródło artykułu: slupsk.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
słupski

Powiat słupski – powiat znajduje się na północy naszego kraju, w województwie pomorskim. Powstał w ramach reformy administracyjnej z 1999 roku. Jego siedzibą jest Słupsk, który sam nie wchodzi w jego skład, ponieważ jest miastem grodzkim i sam w sobie stanowi powiat. W skład powiatu słupskiego wchodzą gminy: Ustka (gmina miejska), Kępice, Damnica, Dębnica Kaszubska, Główczyce, Kobylnica, Potęgowo, Słupsk, Smołdzino, Ustka (gmina wiejska).

Region jest idealnym miejscem na letni wypoczynek z uwagi na fakt, że północną granicę stanowi wybrzeże Bałtyku o długości 57 km. Oprócz wylegiwania się na plaży i kąpieli w morzu będziemy mieć okazję do spływów kajakiem i do wędkowania. Występują tu liczne jeziora i rzeki. Gdy zapragniemy odpocząć od wody, wstąpmy do Słowińskiego Parku Narodowego. Czekają tam na nas piękne krajobrazy, malownicze wzgórza i bogactwo fauny.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola