Belka
Środa, 20 Lutego 2019   imieniny: Leon, Ludmiła, Eustachy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

WIELKOOBSZAROWE ZBIOROWE POLOWANIA NA DZIKI

Data publikacji: 2019-01-17, Data modyfikacji: 2019-01-18
A A AWydrukDrukuj  
 
Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Słupsku informuje, że do końca stycznia odbędą się wielkoobszarowe polowania zbiorowe na dziki, zgodnie z zaleceniami Ministra Środowiska i Głównego Lekarza Weterynarii oraz Przedstawiciela Generalnej Dyrekcji Lasów Państwowych. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności podczas spacerów nie tylko po lasach na terenie Gminy,  lecz również na terenach zalesionych Gmin ościennych. Na terenie naszej Gminy polowania zostały zaplanowane w dniach 19.01.2019r. oraz 26.01.2019r. w okolicach miejscowości Domaradz.                                                                                    szczegóły pod linkiem

Pełna treść wiadomości na: damnica.pl/?p=17757
damnica.pl, Źródło artykułu: damnica.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
słupski

Powiat słupski – powiat znajduje się na północy naszego kraju, w województwie pomorskim. Powstał w ramach reformy administracyjnej z 1999 roku. Jego siedzibą jest Słupsk, który sam nie wchodzi w jego skład, ponieważ jest miastem grodzkim i sam w sobie stanowi powiat. W skład powiatu słupskiego wchodzą gminy: Ustka (gmina miejska), Kępice, Damnica, Dębnica Kaszubska, Główczyce, Kobylnica, Potęgowo, Słupsk, Smołdzino, Ustka (gmina wiejska).

Region jest idealnym miejscem na letni wypoczynek z uwagi na fakt, że północną granicę stanowi wybrzeże Bałtyku o długości 57 km. Oprócz wylegiwania się na plaży i kąpieli w morzu będziemy mieć okazję do spływów kajakiem i do wędkowania. Występują tu liczne jeziora i rzeki. Gdy zapragniemy odpocząć od wody, wstąpmy do Słowińskiego Parku Narodowego. Czekają tam na nas piękne krajobrazy, malownicze wzgórza i bogactwo fauny.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola