Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Widzisz - Reaguj

Data publikacji: 2018-12-14, Data modyfikacji: 2018-12-17
A A AWydrukDrukuj  
 
Złe warunki atmosferyczne za oknem nie sprzyjają wychodzeniu na zewnątrz. Są także dużym zagrożeniem dla osób bezdomnych. Pracownicy socjalni Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Słupsku zwracają się z prośbą o pomoc w dotarciu do osób przebywających na ulicy. Jeżeli w godzinach popołudniowych widzisz osobę przebywającą w miejscach niemieszkalnych – krzakach, ławkach, zsypach na śmieci, czy klatkach schodowych –powiadom nas. Postaramy się dotrzeć do takiej osoby i zaproponujemy jej wsparcie. Telefon czynny w godzinach 7.30 – 15.30, 59 840 20 84 lub drogą elektroniczną k.jarmul@mopr.slupsk.pl lub mopr@sl.home.pl

Pełna treść wiadomości na: slupsk.pl/?p=75154
slupsk.pl, Źródło artykułu: slupsk.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
słupski

Powiat słupski – powiat znajduje się na północy naszego kraju, w województwie pomorskim. Powstał w ramach reformy administracyjnej z 1999 roku. Jego siedzibą jest Słupsk, który sam nie wchodzi w jego skład, ponieważ jest miastem grodzkim i sam w sobie stanowi powiat. W skład powiatu słupskiego wchodzą gminy: Ustka (gmina miejska), Kępice, Damnica, Dębnica Kaszubska, Główczyce, Kobylnica, Potęgowo, Słupsk, Smołdzino, Ustka (gmina wiejska).

Region jest idealnym miejscem na letni wypoczynek z uwagi na fakt, że północną granicę stanowi wybrzeże Bałtyku o długości 57 km. Oprócz wylegiwania się na plaży i kąpieli w morzu będziemy mieć okazję do spływów kajakiem i do wędkowania. Występują tu liczne jeziora i rzeki. Gdy zapragniemy odpocząć od wody, wstąpmy do Słowińskiego Parku Narodowego. Czekają tam na nas piękne krajobrazy, malownicze wzgórza i bogactwo fauny.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola