Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Ważne informacje związane z procesem wyborczym

Data publikacji: 2018-10-02, Data modyfikacji: 2018-10-02
A A AWydrukDrukuj  
 
WAŻNE INFORMACJE DLA WYBORCÓW DOTYCZĄCE ZMIAN SIEDZIB NIEKTÓRYCH OBWODOWYCH KOMISJI WYBORCZYCH Szanowny wyborco! 1. Uchwałą Rady Miejskiej w Słupsku z dnia 28 marca 2018 r. Nr L/690/18 siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 18 mieszcząca się dotychczas w Młodzieżowym Centrum Kultury przy Al. 3 Maja 22 została przeniesiona do Zespołu Żłobków Miejskich Żłobek nr 2 przy Al. 3-go Maja 76. 2. Uchwałą Rady Miejskiej w Słupsku z dnia 31 sierpnia 2018 r. Nr LVI/762/18 dotychczasowa siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 1 mieszcząca się w Przedszkolu Miejskim Nr 25 „Kubuś Puchatek” przy ul. Powstańców Wielkopolskich 1 została przeniesiona do Zespołu Żłobków Miejskich w Słupsku przy ul. Gen. Andersa 4 3. Ww. uchwała dotyczy również zmiany siedziby Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 19 mieszczącej się w Przedszkolu Miejskim Nr 24 „Słupski Niedźwiadek Szczęścia przy Al. 3 Maja 15, która została przeniesiona do Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 im. Gustawa Morcinka przy ul. Leszczyńskiego 17. Dodatkowo zawiadamiamy, że: 1. w Szkole Podstawowej nr 3 im. Janusza Korczaka przy ul. Sobieskiego 3, w której znajduje się siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 12 oraz w II Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza przy ul. Mickiewicza 32, w którym znajduje się siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 24 lokale wyborcze zostały przeniesione do budynku sali gimnastycznej. 2. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Noblistów Polskich przy ul. Szczecińskiej, w którym znajduje się siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 2 do lokalu wyborczego należy wejść bocznym wejściem. 3. w Zespole Szkół Agrotechnicznych przy ul. Szczecińskiej 36, w którym znajduje się siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 8, lokal wyborczy został przeniesiony z nowego do starego budynku.

Pełna treść wiadomości na: slupsk.pl/?p=72669
slupsk.pl, Źródło artykułu: slupsk.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
słupski

Powiat słupski – powiat znajduje się na północy naszego kraju, w województwie pomorskim. Powstał w ramach reformy administracyjnej z 1999 roku. Jego siedzibą jest Słupsk, który sam nie wchodzi w jego skład, ponieważ jest miastem grodzkim i sam w sobie stanowi powiat. W skład powiatu słupskiego wchodzą gminy: Ustka (gmina miejska), Kępice, Damnica, Dębnica Kaszubska, Główczyce, Kobylnica, Potęgowo, Słupsk, Smołdzino, Ustka (gmina wiejska).

Region jest idealnym miejscem na letni wypoczynek z uwagi na fakt, że północną granicę stanowi wybrzeże Bałtyku o długości 57 km. Oprócz wylegiwania się na plaży i kąpieli w morzu będziemy mieć okazję do spływów kajakiem i do wędkowania. Występują tu liczne jeziora i rzeki. Gdy zapragniemy odpocząć od wody, wstąpmy do Słowińskiego Parku Narodowego. Czekają tam na nas piękne krajobrazy, malownicze wzgórza i bogactwo fauny.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola