Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Data publikacji: 2018-10-16, Data modyfikacji: 2018-10-17
A A AWydrukDrukuj  
 
15 października br. w Pałacu Aureus w Słupsku przy ul. Westerplatte 4 odbyła się Miejska Uroczystość obchodów Dnia Edukacji Narodowej. Była to okazja, aby złożyć wyrazy szacunku i uznania wszystkim pracownikom oświaty w słupskich szkołach i uhonorować najwybitniejszych z nich. W tym roku na wniosek Kapituły do spraw Profesorów Oświaty do grona Profesorów Oświaty dołączyła Pani Danuta Narożna, nauczyciel IV Liceum Ogólnokształcącego. Tytuł honorowy Profesora Oświaty nadany został 11 października br. przez Panią Annę Zalewską Minister Edukacji Narodowej. Podczas uroczystości nagrodzono i odznaczono łącznie 70 nauczycieli: Medalem Komisji Edukacji Narodowej – 26 nauczycieli Nagrodą Ministra Edukacji Narodowej – 1 nauczyciela Nagrodą Pomorskiego Kuratora Oświaty – 6 nauczycieli Nagrodą Prezydenta Miasta Słupska – 37 nauczycieli. Laureatami tegorocznej edycji konkursu „Nauczyciel Roku 2018” zostało 2 nauczycieli. Ten zaszczytny tytuł „PRIMUS INTER OPTIMOS” otrzymały: Krystyna Sawicka, nauczycielka Przedszkola Miejskiego nr 23 “Promyczek” w Słupsku przy ulicy Wazów, Elżbieta Buca – Mularczyk, nauczycielka Zespołu Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Słupsku „Pierwszy wśród najlepszych” to nauczyciele wybrani z poszczególnych typów szkół, których samorządy uczniowskie i rady rodziców obdarowały mandatem zaufania za profesjonalizm, kompetencje, partnerstwo oraz przyjaźń. Uroczystość uświetniły występy uczniów słupskich szkół i placówek oświatowych oraz chóru “Fantazja” pod dyrygenturą Liliany Zdolińskiej.

Pełna treść wiadomości na: slupsk.pl/?p=73455
slupsk.pl, Źródło artykułu: slupsk.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
słupski

Powiat słupski – powiat znajduje się na północy naszego kraju, w województwie pomorskim. Powstał w ramach reformy administracyjnej z 1999 roku. Jego siedzibą jest Słupsk, który sam nie wchodzi w jego skład, ponieważ jest miastem grodzkim i sam w sobie stanowi powiat. W skład powiatu słupskiego wchodzą gminy: Ustka (gmina miejska), Kępice, Damnica, Dębnica Kaszubska, Główczyce, Kobylnica, Potęgowo, Słupsk, Smołdzino, Ustka (gmina wiejska).

Region jest idealnym miejscem na letni wypoczynek z uwagi na fakt, że północną granicę stanowi wybrzeże Bałtyku o długości 57 km. Oprócz wylegiwania się na plaży i kąpieli w morzu będziemy mieć okazję do spływów kajakiem i do wędkowania. Występują tu liczne jeziora i rzeki. Gdy zapragniemy odpocząć od wody, wstąpmy do Słowińskiego Parku Narodowego. Czekają tam na nas piękne krajobrazy, malownicze wzgórza i bogactwo fauny.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola