Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Twój biznes w USA

Data publikacji: 2018-09-12, Data modyfikacji: 2018-09-13
A A AWydrukDrukuj  
 
Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. we współpracy z Agencją Rozwoju Pomorza S.A – liderem regionalnego projektu „Pomorski Broker Eksportowy”, zapraszają 25 września 2018 na praktyczne seminarium biznesowe nt. rynku amerykańskiego pt. „Discover and expand your business in America” – możliwości biznesowe dla polskich firm na rynku Stanów Zjednoczonych Ameryki. Czy warto zainteresować się rynkiem amerykańskim? Główne jego walory to przede wszystkim wielkość, ogromna siła nabywcza, zróżnicowanie geograficzne i różnorodne gusty konsumenckie. Stany Zjednoczone są także niekwestionowanym liderem innowacji. Jednocześnie rynek ten jest najbardziej wymagający i nasycony. Jak go zdobyć? Jak się do tego odpowiednio przygotować i odnaleźć w tamtejszych uwarunkowaniach prawnych? Na te i inne pytania odpowiemy podczas seminarium. W programie m.in.: Informacje nt. amerykańskiej gospodarki i rynku amerykańskiego Przykłady amerykańsko-polskich relacji biznesowych i handlowych Formalno-prawne aspekty prowadzenia działalności gospodarczej na terenie USA Skuteczne negocjacje i zawieranie umów handlowych z firmami amerykańskimi Różnice kulturowe mające wpływ na relacje biznesowe Możliwości wsparcia finansowego na ekspansję i działalność eksportową w ramach krajowych i regionalnych inicjatyw Możliwości inwestowania w USA. W programie przewidujemy praktyczny panel dyskusyjny i wystąpienia regionalnych firm, które podzielą się swoimi doświadczeniami. Dodatkowym akcentem polsko-amerykańskich relacji, jakie mają miejsce w Słupsku, będzie stoisko Biblioteki Miejskiej w ramach projektu „Ameryka w Twojej bibliotece”. Będzie również możliwość degustacji potraw kuchni amerykańskiej. Chętnie poznamy Państwa preferencje w jakim zakresie interesuje Państwa rynek amerykański. Zapraszamy do wypełnienia krótkiej ankiety, która pozwoli nam zapoznać się z obszarem Państwa zainteresowania w tematyce seminarium. Przejście do ankiety tutaj. Informacje praktyczne: Kiedy: 25.09.2018 o 10:00 Gdzie: Słupski Inkubator Technologiczny, 76-200 Słupsk, ul. Portowa 13 BRejestracja elektroniczna: www.sse.slupsk.pl Przejście do rejestracji tutaj.Osoba kontaktowa: Bartosz Świtała, tel. 604 450 206,

Pełna treść wiadomości na: slupsk.pl/?p=72535
slupsk.pl, Źródło artykułu: slupsk.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
słupski

Powiat słupski – powiat znajduje się na północy naszego kraju, w województwie pomorskim. Powstał w ramach reformy administracyjnej z 1999 roku. Jego siedzibą jest Słupsk, który sam nie wchodzi w jego skład, ponieważ jest miastem grodzkim i sam w sobie stanowi powiat. W skład powiatu słupskiego wchodzą gminy: Ustka (gmina miejska), Kępice, Damnica, Dębnica Kaszubska, Główczyce, Kobylnica, Potęgowo, Słupsk, Smołdzino, Ustka (gmina wiejska).

Region jest idealnym miejscem na letni wypoczynek z uwagi na fakt, że północną granicę stanowi wybrzeże Bałtyku o długości 57 km. Oprócz wylegiwania się na plaży i kąpieli w morzu będziemy mieć okazję do spływów kajakiem i do wędkowania. Występują tu liczne jeziora i rzeki. Gdy zapragniemy odpocząć od wody, wstąpmy do Słowińskiego Parku Narodowego. Czekają tam na nas piękne krajobrazy, malownicze wzgórza i bogactwo fauny.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola