Belka
Środa, 20 Lutego 2019   imieniny: Leon, Ludmiła, Eustachy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Trwają konsultacyjne w sprawie podwórka Piekiełko-Zamenhofa

Data publikacji: 2018-10-08, Data modyfikacji: 2018-10-08
A A AWydrukDrukuj  
 
Przypominamy o trwających konsultacjach dotyczacych zagospodarowania podwórka przy ul. Piekiełko – Zamenhofa. Uwagi można zgłaszać do 18 października. We wtorek, 9 października o godz. 16.00 odbędzie się spotkanie konsultacyjne w Słupskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Ekonomii Społecznej (SCOPiES) przy ul. Niedziałkowskiego 6 w Słupsku. W poniedziałek, 15 października od 15.00 do 16.30 pracownicy urzędu miejskiego pełnić będą dyżur konsultacyjny w Wydziale Inwestycji UM przy Pl. Zwycięstwa 1, pok.102 (mały ratusz). Mieszkańcy mogą zgłaszać uwagi do koncepcji zagospodarowania ww terenu wypełniając formularz konsultacyjny stanowiący załącznik nr 2. Wypełniony formularz można złożyć dwojako: w wersji papierowej do Wydziału Inwestycji UM w Słupsku (Plac Zwycięstwa 1, pok. 101) lub w wersji elektronicznej przesyłając na adres inwestycje@um.slupsk.pl. Swoje sugestie można również zgłaszać podczas spotkań i dyżurów konsultacyjnych. Dokumenty do pobrania:ZarządzenieZałącznik nr 1. Koncepcja zagospodarowania terenu.Załącznik nr 2. Formularz konsultacyjny Zachęcamy do uczestnictwa w konsultacjach oraz włączenia się w dyskusję nt. proponowanej koncepcji.

Pełna treść wiadomości na: slupsk.pl/?p=73077
slupsk.pl, Źródło artykułu: slupsk.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
słupski

Powiat słupski – powiat znajduje się na północy naszego kraju, w województwie pomorskim. Powstał w ramach reformy administracyjnej z 1999 roku. Jego siedzibą jest Słupsk, który sam nie wchodzi w jego skład, ponieważ jest miastem grodzkim i sam w sobie stanowi powiat. W skład powiatu słupskiego wchodzą gminy: Ustka (gmina miejska), Kępice, Damnica, Dębnica Kaszubska, Główczyce, Kobylnica, Potęgowo, Słupsk, Smołdzino, Ustka (gmina wiejska).

Region jest idealnym miejscem na letni wypoczynek z uwagi na fakt, że północną granicę stanowi wybrzeże Bałtyku o długości 57 km. Oprócz wylegiwania się na plaży i kąpieli w morzu będziemy mieć okazję do spływów kajakiem i do wędkowania. Występują tu liczne jeziora i rzeki. Gdy zapragniemy odpocząć od wody, wstąpmy do Słowińskiego Parku Narodowego. Czekają tam na nas piękne krajobrazy, malownicze wzgórza i bogactwo fauny.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola