Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

SPOTKANIE OPŁATKOWE PRACOWNIKÓW GMINY

Data publikacji: 2018-12-21, Data modyfikacji: 2018-12-22
A A AWydrukDrukuj  
 
Po spotkaniu opłatkowym zorganizowanym dla mieszkańców, włodarze Gminy zadbali również o pracowników Urzędu Gminy i jednostek organizacyjnych : ZGK , CEiK Damnica , GOPS.  Zaproszone zostały również Panie z Kół Gospodyń Wiejskich działających na terenie Gminy.  Przybyłych współpracowników powitał gospodarz Wójt Andrzej Kordylas, który wraz z przewodniczącym Rady Gminy Kazimierzem Kozina złożyli wszystkim  serdeczne życzenia świąteczne. W  wigilijny nastrój uczestników wprowadziły kolędy w wykonaniu Kapeli z Gminy Damnica. W czasie spotkanie Wójt wraz z pracownikami podziękowali ustępującej ze stanowiska skarbnika p. Urszuli Perkowskiej, za wieloletni wkład pracy na rzecz Gminy. Podziękowania i upominki trafiły również na ręce pań z Kół Gospodyń , które bezinteresownie angażują się w promowanie Gminy na spotkaniach, przeglądach i konkursach powiatowych. Gospodynie  przekazały na ręce Wójta prezent świąteczny, piękny własnoręcznie wykonany domek piernikowy. Uroczystość przebiegła w ciepłej i serdecznej atmosferze zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Pełna treść wiadomości na: damnica.pl/?p=17486
damnica.pl, Źródło artykułu: damnica.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
słupski

Powiat słupski – powiat znajduje się na północy naszego kraju, w województwie pomorskim. Powstał w ramach reformy administracyjnej z 1999 roku. Jego siedzibą jest Słupsk, który sam nie wchodzi w jego skład, ponieważ jest miastem grodzkim i sam w sobie stanowi powiat. W skład powiatu słupskiego wchodzą gminy: Ustka (gmina miejska), Kępice, Damnica, Dębnica Kaszubska, Główczyce, Kobylnica, Potęgowo, Słupsk, Smołdzino, Ustka (gmina wiejska).

Region jest idealnym miejscem na letni wypoczynek z uwagi na fakt, że północną granicę stanowi wybrzeże Bałtyku o długości 57 km. Oprócz wylegiwania się na plaży i kąpieli w morzu będziemy mieć okazję do spływów kajakiem i do wędkowania. Występują tu liczne jeziora i rzeki. Gdy zapragniemy odpocząć od wody, wstąpmy do Słowińskiego Parku Narodowego. Czekają tam na nas piękne krajobrazy, malownicze wzgórza i bogactwo fauny.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola