Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Spotkanie informacyjne Program "Czyste powietrze"

Data publikacji: 2018-10-25, Data modyfikacji: 2018-10-31
A A AWydrukDrukuj  
 
Do 90 % bezzwrotnej dotacji na: – WYMIANĘ/ MONTAŻ URZADZEŃ GRZEWCZYCH i – TERMOMODERNIZACJĘ BUDYNKÓW Wójt Gminy Dębnica Kaszubska zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące możliwości uzyskania dofinansowania na: – ocieplanie budynków mieszkalnych, – wymianę lub montaż urządzeń grzewczych (kotłów i pomp ciepła do C.O.) – instalacje OZE (fotowoltaika, kolektory słoneczne) Program „Czyste powietrze”, realizowany jest przez Ministerstwo Ochrony Środowiska realizowanego przy współpracy z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Fundacja oferuje pomoc mieszkańcom przy wypełnieniu wniosku o dofinansowanie, wykonaniu projektów instalacji, przeprowadzeniu audytu energetycznego budynków, odbioru technicznego instalacji, aż po audyt powykonawczy. Podczas spotkania omówione zostaną wszystkie instalacje na które możecie Państwo uzyskać dotację. Miejsce spotkania : Urząd Gminy w Dębnicy Kaszubskiej Termin spotkania: Środa, 07.11.2018 r., godzina 17:00 Więcej informacji znajduję się na stronie: czystepowietrze.pomorskie.pl Kontakt do fundacji: Telefon: (+48) 792 740 380,  (+48) 58 380 75 75 e-mail: czystepowietrze@globaleco.pl  

Pełna treść wiadomości na: debnicakaszubska.eu/?p=8742
debnicakaszubska.eu, Źródło artykułu: debnicakaszubska.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
słupski

Powiat słupski – powiat znajduje się na północy naszego kraju, w województwie pomorskim. Powstał w ramach reformy administracyjnej z 1999 roku. Jego siedzibą jest Słupsk, który sam nie wchodzi w jego skład, ponieważ jest miastem grodzkim i sam w sobie stanowi powiat. W skład powiatu słupskiego wchodzą gminy: Ustka (gmina miejska), Kępice, Damnica, Dębnica Kaszubska, Główczyce, Kobylnica, Potęgowo, Słupsk, Smołdzino, Ustka (gmina wiejska).

Region jest idealnym miejscem na letni wypoczynek z uwagi na fakt, że północną granicę stanowi wybrzeże Bałtyku o długości 57 km. Oprócz wylegiwania się na plaży i kąpieli w morzu będziemy mieć okazję do spływów kajakiem i do wędkowania. Występują tu liczne jeziora i rzeki. Gdy zapragniemy odpocząć od wody, wstąpmy do Słowińskiego Parku Narodowego. Czekają tam na nas piękne krajobrazy, malownicze wzgórza i bogactwo fauny.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola