Belka
Niedziela, 17 Lutego 2019   imieniny: Zbigniew, Julian, Lukasz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Słupskie niedźwiadki włączone w walkę z rakiem piersi

Data publikacji: 2018-10-16, Data modyfikacji: 2018-10-17
A A AWydrukDrukuj  
 
Działania profilaktyczne to najlepszy sposób na walkę z chorobą. Aby wyprzedzić ewentualne negatywne skutki braku kontroli swojego stanu zdrowia, warto już dziś zastanowić się kiedy ostatnio się badałaś? Październik to miesiąc walki z rakiem piersi, w związku z tym od 15 do 26 października na terenie naszego miasta Słupskie Amazonki prowadzą akcję profilaktyczną i informacyjną, która ma zachęcić do badań piersi.Służą im do tego Słupskie Niedźwiadki Szczęścia znajdujące się w centrum miasta, które na kilkanaście dni zmienią swój wygląd. Niedźwiadek przy Urzędzie Miejskim oraz Słupskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Ekonomii Społecznej, a także ten stojący na ulicy Wojska Polskiego, są opisane hasłami nawołującymi do badań. Ponadto do szyi Niedźwiadków doczepiono ulotki informujące o metodach samobadania piersi. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z treścią tych materiałów! Akcja odbywa się pod Honorowym Patronatem Zastępczyni Prezydenta Miasta Słupska Krystyny Danileckiej – Wojewódzkiej.

Pełna treść wiadomości na: slupsk.pl/?p=73464
slupsk.pl, Źródło artykułu: slupsk.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
słupski

Powiat słupski – powiat znajduje się na północy naszego kraju, w województwie pomorskim. Powstał w ramach reformy administracyjnej z 1999 roku. Jego siedzibą jest Słupsk, który sam nie wchodzi w jego skład, ponieważ jest miastem grodzkim i sam w sobie stanowi powiat. W skład powiatu słupskiego wchodzą gminy: Ustka (gmina miejska), Kępice, Damnica, Dębnica Kaszubska, Główczyce, Kobylnica, Potęgowo, Słupsk, Smołdzino, Ustka (gmina wiejska).

Region jest idealnym miejscem na letni wypoczynek z uwagi na fakt, że północną granicę stanowi wybrzeże Bałtyku o długości 57 km. Oprócz wylegiwania się na plaży i kąpieli w morzu będziemy mieć okazję do spływów kajakiem i do wędkowania. Występują tu liczne jeziora i rzeki. Gdy zapragniemy odpocząć od wody, wstąpmy do Słowińskiego Parku Narodowego. Czekają tam na nas piękne krajobrazy, malownicze wzgórza i bogactwo fauny.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola