Belka
Środa, 20 Lutego 2019   imieniny: Leon, Ludmiła, Eustachy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

"Słupskie Dinozaury" - Benefis Andrzeja Guzińskiego!

Data publikacji: 2018-11-30, Data modyfikacji: 2018-12-02
A A AWydrukDrukuj  
 
Słupski Ośrodek Kultury i Stowarzyszenie Żywa Kultura zaprasza na koncert pn. „Słupskie Dinozaury”, który odbędzie się 8 grudnia o 18.00. Wydarzenie jest Benefisem Andrzeja Guzińskiego  – znanego muzyka, instruktora od 1975 roku  związanego z słupskimi instytucjami kultury. Andrzej Guziński jest absolwentem studiów pedagogicznych na kierunku wychowanie muzyczne, ukończył także studia podyplomowe na kierunku muzykoterapia z profilaktyką stresu. W Słupskim Ośrodku Kultury prowadzi Studio Piosenki SOK, próby zespołów, organizuje koncerty z cyklu Otwartą Scena. Ponadto organizuje: kursy gitarowe, naukę gry na gitarze basowej oraz saksofonie. Działalność muzyczną rozpoczął w latach siedemdziesiątych. W tym czasie występował w : 74 Grupie Biednych, Skalpelach, ST43, Zielonych Oczach Braci Wright, z którymi brał udział w licznych festiwalach i koncertach w całej Polsce (m.in. Festiwal Awangardy Beatowej w Kaliszu). Na benefisie Andrzeja Guzińskiego zagrają: Old Boy Boogie; Magmen; Button Band; Zielone Oczy Braci Wright; Zero; No Co Puka; Nokaut; Saqva Blues Band; Resekcja; Remont Wydarzenie realizowane przez Stowarzyszenie Żywa Kultura i Słupski Ośrodek Kultury w ramach projektu „Słupskie Dinozaury” dofinansowane zostało ze środków Miasta Słupska.Bezpłatne zaproszenia rezerwować można pod nr tel. (59) 848 15 93 lub poprzez e-mail do k.staskiewicz@sok.slupsk.pl.

Pełna treść wiadomości na: slupsk.pl/?p=74813
slupsk.pl, Źródło artykułu: slupsk.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
słupski

Powiat słupski – powiat znajduje się na północy naszego kraju, w województwie pomorskim. Powstał w ramach reformy administracyjnej z 1999 roku. Jego siedzibą jest Słupsk, który sam nie wchodzi w jego skład, ponieważ jest miastem grodzkim i sam w sobie stanowi powiat. W skład powiatu słupskiego wchodzą gminy: Ustka (gmina miejska), Kępice, Damnica, Dębnica Kaszubska, Główczyce, Kobylnica, Potęgowo, Słupsk, Smołdzino, Ustka (gmina wiejska).

Region jest idealnym miejscem na letni wypoczynek z uwagi na fakt, że północną granicę stanowi wybrzeże Bałtyku o długości 57 km. Oprócz wylegiwania się na plaży i kąpieli w morzu będziemy mieć okazję do spływów kajakiem i do wędkowania. Występują tu liczne jeziora i rzeki. Gdy zapragniemy odpocząć od wody, wstąpmy do Słowińskiego Parku Narodowego. Czekają tam na nas piękne krajobrazy, malownicze wzgórza i bogactwo fauny.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola