Belka
Środa, 20 Lutego 2019   imieniny: Leon, Ludmiła, Eustachy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Słupsk jak Las Vegas! Robert Biedroń udzielił ślubu 10 parom

 
Słupsk jak Las Vegas! Robert Biedroń udzielił ślubu 10 parom: fakt.pl/wydarzenia/polska/trojmiasto/prezydent-slupska-robert-biedron-udzielil-slubu-10-parom/3kyxjr2. Dzięki za obejrzenie, zasubskrybuj więcej filmów: youtube.com/channel/UC3MuqK59aH9LWaClfiRMsWg?sub_confirmation=1 PODZIEL SIĘ Robert Biedroń zrobił ze Słupska istne Las Vegas. Wszystko za sprawą ślubów. Zakochani tłumnie chcą ślubować właśnie przed prezydentem Słupska. Chętnych jest tak wielu, że od dawna do końca prezydenckiej kadencji nie ma już wolnych miejsc, a żeby spełnić prośbę jak największej liczby młodych zdecydowano o zbiorowej uroczystości.  W sobotę 25 sierpnia w sali obrad Rady Miasta na ślubnym kobiercu stanęło aż 20 osób. Sala była wypełniona po brzegi. I nie byli to tylko słupszczanie, bo przysięgę małżeńską, chcą złożyć przed Robertem Biedroniem zakochani z całej Polski, a nawet z zagranicy. Tym razem „tak” powiedzieli sobie nowożeńcy z Torunia, Bydgoszczy, Warszawy, a nawet z Niemiec.  – Naszym marzeniem było, by ślubu udzielił nam właśnie Robert Biedroń. Wiedzieliśmy, że chętnych jest wielu, więc gdy zaproponowano nam zbiorową uroczystość to zdecydowaliśmy się od razu – mówili państwo młodzi. W ciągu 4 lat Robert Biedroń udzielił ślubu ponad stu parom - z Polski, Wielkiej Brytanii, Holandii i Niemiec.  Zobacz także: Biedroń chce opuścić Słupsk. Ma plan jak pozbawić PiS władzy? Biedroń dał kosza Petru. O co chodzi? /14 Rekordowy ślub w Słupsku Hubert Bierndgarski / BRAK  Robert Biedroń udzielił ślubu 10 parom /14 Rekordowy ślub w Słupsku Hubert Bierndgarski / BRAK  Słupsk jak Las Vegas /14 Robert Biedroń Hubert Bierndgarski / BRAK  Prezydent Słupska /14 Rekordowy ślub w Słupsku Hubert Bierndgarski / BRAK  Robert Biedroń i 10 par /14 Rekordowy ślub w Słupsku Hubert Bierndgarski / BRAK  Rekordowy ślub w Słupsku /14 Rekordowy ślub w Słupsku Hubert Bierndgarski / BRAK  Robert Biedroń udzielił ślubu 10 parom /14 Rekordowy ślub w Słupsku Hubert Bierndgarski / BRAK  Rekordowy ślub w Słupsku /14 Rekordowy ślub w Słupsku Hubert Bierndgarski / BRAK  Rekordowy ślub w Słupsku /14 Rekordowy ślub w Słupsku Hubert Bierndgarski / BRAK  Sala posiedzeń Rady Miasta Słupska pękała w szwach /14 Robert Biedroń Hubert Bierndgarski / BRAK  Prezydent Słupska /14 Rekordowy ślub w Słupsku Hubert Bierndgarski / BRAK  Rekordowy ślub w Słupsku /14 Rekordowy ślub w Słupsku Hubert Bierndgarski / BRAK  Rekordowy ślub w Słupsku /14 Rekordowy ślub w Słupsku Hubert Bierndgarski / BRAK  Rekordowy ślub w Słupsku /14 Rekordowy ślub w Słupsku Hubert Bierndgarski / BRAK  Rekordowy ślub w Słupsku Autor: MF #Słupsk, #LasVegasRobertBiedroń, #udzielił, #ślubu10, #parom #Słupsk, #RobertBiedroń, #ślub, #zakochani, #urządmiasta, #Biedrońudzieliłślubu, #miłość

 


Franklyn Bullard
 
Data pliku video: 2018-08-26, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
słupski

Powiat słupski – powiat znajduje się na północy naszego kraju, w województwie pomorskim. Powstał w ramach reformy administracyjnej z 1999 roku. Jego siedzibą jest Słupsk, który sam nie wchodzi w jego skład, ponieważ jest miastem grodzkim i sam w sobie stanowi powiat. W skład powiatu słupskiego wchodzą gminy: Ustka (gmina miejska), Kępice, Damnica, Dębnica Kaszubska, Główczyce, Kobylnica, Potęgowo, Słupsk, Smołdzino, Ustka (gmina wiejska).

Region jest idealnym miejscem na letni wypoczynek z uwagi na fakt, że północną granicę stanowi wybrzeże Bałtyku o długości 57 km. Oprócz wylegiwania się na plaży i kąpieli w morzu będziemy mieć okazję do spływów kajakiem i do wędkowania. Występują tu liczne jeziora i rzeki. Gdy zapragniemy odpocząć od wody, wstąpmy do Słowińskiego Parku Narodowego. Czekają tam na nas piękne krajobrazy, malownicze wzgórza i bogactwo fauny.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola