Belka
Środa, 20 Lutego 2019   imieniny: Leon, Ludmiła, Eustachy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Ruszają konsultacje w sprawie nadania nazw ulicom

Data publikacji: 2018-09-26, Data modyfikacji: 2018-09-27
A A AWydrukDrukuj  
 
Od poniedziałku 8 października 2018 ruszają konsultacje w społeczne w sprawie nadania nazw dwóch ulic. Celem konsultacji jest zebranie opinii na temat proponowanych nazw. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do podzielenia się z nami własnymi przemyśleniami na ten temat. Konsultacje będą trwały do 31 października 2018. W ramach konsultacji zaplanowano: 1. dyżury konsultacyjne, które odbędą się 22 i 29 października 2018 od 15.00 do 16.30 w Wydziale Geodezji i Katastru Urzędu Miejskiego w Słupsku, Plac Zwycięstwa 3, pok. 313 2. spotkanie konsultacyjne, które odbędzie się dnia 10 października 2018 o 16.00 w sali nr 211 Urzędu Miejskiego w Słupsku przy Placu Zwycięstwa 3. Ponadto wszelkie uwagi i opinie można zgłaszać w trakcie trwania konsultacji za pomocą formularza konsultacyjnego ( do pobrania – tutaj ), który należy wypełnić i złożyć w wersji papierowej do Wydziału Geodezji i Katastru (Pac Zwycięstwa 3, pok. 313) lub przesłać w wersji elektronicznej na adres wgk@um.slupsk.pl Dokumenty dostępne tutaj – link do Zarządzenia wraz z załącznikami.

Pełna treść wiadomości na: slupsk.pl/?p=72817
slupsk.pl, Źródło artykułu: slupsk.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
słupski

Powiat słupski – powiat znajduje się na północy naszego kraju, w województwie pomorskim. Powstał w ramach reformy administracyjnej z 1999 roku. Jego siedzibą jest Słupsk, który sam nie wchodzi w jego skład, ponieważ jest miastem grodzkim i sam w sobie stanowi powiat. W skład powiatu słupskiego wchodzą gminy: Ustka (gmina miejska), Kępice, Damnica, Dębnica Kaszubska, Główczyce, Kobylnica, Potęgowo, Słupsk, Smołdzino, Ustka (gmina wiejska).

Region jest idealnym miejscem na letni wypoczynek z uwagi na fakt, że północną granicę stanowi wybrzeże Bałtyku o długości 57 km. Oprócz wylegiwania się na plaży i kąpieli w morzu będziemy mieć okazję do spływów kajakiem i do wędkowania. Występują tu liczne jeziora i rzeki. Gdy zapragniemy odpocząć od wody, wstąpmy do Słowińskiego Parku Narodowego. Czekają tam na nas piękne krajobrazy, malownicze wzgórza i bogactwo fauny.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola