Belka
Środa, 20 Lutego 2019   imieniny: Leon, Ludmiła, Eustachy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Ruszają konsultacje społeczne Regulaminu Słupskiego Budżetu Obywatelskiego 2020

Data publikacji: 2019-02-01, Data modyfikacji: 2019-02-02
A A AWydrukDrukuj  
 
Przed nami następny etap przygotowań kolejnej edycji budżetu obywatelskiego. Zespół ds. Słupskiego Budżetu Obywatelskiego 2020 opracował projekt dokumentów niezbędnych do przeprowadzenia całego procesu. Teraz czekamy na opinie mieszkanek i mieszkańców Słupska co do przedłożonych dokumentów. Zapraszamy Państwa do uczestnictwa w konsultacjach społecznych, które potrwają od 6 do 27 lutego 2019 roku.  W ramach konsultacji zaplanowano: a) spotkanie konsultacyjne z mieszkańcami Miasta Słupska, które odbędzie się 20 lutego 2019 o 16.30 w Słupskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Ekonomii Społecznej przy ul. Niedziałkowskiego 6 (budynek z windą); b) dwóch dyżurów konsultacyjnych, które odbędą się 12 i 25 lutego 2019 w Słupskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Ekonomii Społecznej (ul. Niedziałkowskiego 6 pok. 06), podczas których można będzie zgłaszać uwagi za pomocą formularza konsultacyjnego; c) udostępnienia dokumentu w formie papierowej w Słupskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Ekonomii Społecznej (ul. Niedziałkowskiego 6 pok. 06) oraz w formie elektronicznej w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Słupsku i na stronie www.slupsk.pl, a także możliwości zgłaszania uwag za pomocą formularza konsultacyjnego, który należy wypełnić i złożyć w wersji papierowej do w Słupskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Ekonomii Społecznej (ul. Niedziałkowskiego 6 pok. 06) lub przesłać w wersji elektronicznej na adres m.rapacewicz@um.slupsk.pl do 27 lutego 2019. Poniżej dokumenty do pobrania: – Zarządzenie – Regulamin– Formularz zgłoszeniowy zadania– Karta analizy zadania– Formularz zmiany zadania– Formularz wycofania zadania– Oświadczenie trwały zarząd– Formularz konsultacyjny

Pełna treść wiadomości na: slupsk.pl/?p=76561
slupsk.pl, Źródło artykułu: slupsk.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
słupski

Powiat słupski – powiat znajduje się na północy naszego kraju, w województwie pomorskim. Powstał w ramach reformy administracyjnej z 1999 roku. Jego siedzibą jest Słupsk, który sam nie wchodzi w jego skład, ponieważ jest miastem grodzkim i sam w sobie stanowi powiat. W skład powiatu słupskiego wchodzą gminy: Ustka (gmina miejska), Kępice, Damnica, Dębnica Kaszubska, Główczyce, Kobylnica, Potęgowo, Słupsk, Smołdzino, Ustka (gmina wiejska).

Region jest idealnym miejscem na letni wypoczynek z uwagi na fakt, że północną granicę stanowi wybrzeże Bałtyku o długości 57 km. Oprócz wylegiwania się na plaży i kąpieli w morzu będziemy mieć okazję do spływów kajakiem i do wędkowania. Występują tu liczne jeziora i rzeki. Gdy zapragniemy odpocząć od wody, wstąpmy do Słowińskiego Parku Narodowego. Czekają tam na nas piękne krajobrazy, malownicze wzgórza i bogactwo fauny.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola