Belka
Środa, 20 Lutego 2019   imieniny: Leon, Ludmiła, Eustachy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Ruszają konsultacje społeczne dot.transportu zbiorowego

Data publikacji: 2019-02-05, Data modyfikacji: 2019-02-08
A A AWydrukDrukuj  
 
Zapraszamy mieszkanki i mieszkańców Słupska do włączenia się w dyskusję nt. transportu zbiorowego w Słupsku w perspektywie lat 2019-2030. Czekamy na Wasze opinie i uwagi, które można zgłaszać na formularzu uwag (kliknij aby pobrać). Wydrukowany formularz należy dostarczyć osobiście lub przesłać pocztą tradycyjną na adres Wydziału Polityki Transportowej Urzędu Miejskiego w Słupsku, pl. Zwycięstwa 1, pok. 206 lub przesłać w wersji elektronicznej na adres wpt@um.slupsk.pl do dnia 26 lutego 2019 roku. Dodatkowo, każdy z Państwa może przyjść na spotkanie konsultacyjne, które odbędzie się 18 lutego 2019 od 16.00 do 18.00 w siedzibie Urzędu Miejskiego przy pl. Zwycięstwa 3, sala nr 211, podczas którego pracownicy Urzędu oraz eksperci będą mogli udzielić wyczerpujących informacji w przedmiotowej sprawie. Zaplanowano także 2 dyżury konsultacyjne, które odbędą się w 11 lutego 2019 oraz 19 lutego 2019 od 14.00 do 15.30 w Wydziale Polityki Transportowej Urzędu Miejskiego w Słupsku, pl. Zwycięstwa 1, pok. 206. Zachęcamy Państwa do dyskusji i skorzystania z możliwości porozmawiania o planowanych działaniach. Pełna dokumentacja dot. konsultacji społecznych projektu Planu zrównoważonego rozwoju publicznego transportu zbiorowego na lata 2019-2030 dla miasta Słupska i gmin, które zawarły z miastem Słupsk porozumienie w sprawie wspólnej organizacji transportu publicznego znajduje się poniżej: a) Zarządzenie Prezydenta Miasta Słupskab) Załącznik nr 1 Plan Transportowy część Ic) Załącznik nr 1 Plan Transportowy część IId) Załącznik nr 2 Formularz uwag oraz została udostępniona w Wydziale Polityki Transportowej Urzędu Miejskiego w Słupsku, pl. Zwycięstwa 1, pok. 206 jak i w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Słupsku link (kliknij).

Pełna treść wiadomości na: slupsk.pl/?p=76648
slupsk.pl, Źródło artykułu: slupsk.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
słupski

Powiat słupski – powiat znajduje się na północy naszego kraju, w województwie pomorskim. Powstał w ramach reformy administracyjnej z 1999 roku. Jego siedzibą jest Słupsk, który sam nie wchodzi w jego skład, ponieważ jest miastem grodzkim i sam w sobie stanowi powiat. W skład powiatu słupskiego wchodzą gminy: Ustka (gmina miejska), Kępice, Damnica, Dębnica Kaszubska, Główczyce, Kobylnica, Potęgowo, Słupsk, Smołdzino, Ustka (gmina wiejska).

Region jest idealnym miejscem na letni wypoczynek z uwagi na fakt, że północną granicę stanowi wybrzeże Bałtyku o długości 57 km. Oprócz wylegiwania się na plaży i kąpieli w morzu będziemy mieć okazję do spływów kajakiem i do wędkowania. Występują tu liczne jeziora i rzeki. Gdy zapragniemy odpocząć od wody, wstąpmy do Słowińskiego Parku Narodowego. Czekają tam na nas piękne krajobrazy, malownicze wzgórza i bogactwo fauny.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola