Belka
Środa, 20 Lutego 2019   imieniny: Leon, Ludmiła, Eustachy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Rozpoczynamy konsultacje społeczne projektu "Planu adaptacji do zmian klimatu dla miasta Słupska" wraz z prognozą oddziaływania na środowisko

Data publikacji: 2018-11-09, Data modyfikacji: 2018-11-12
A A AWydrukDrukuj  
 
Od 7 do 28 listopada 2018 odbywają się konsultacje społeczne projektu „Planu adaptacji do zmian klimatu dla miasta Słupska” wraz z prognozą oddziaływania na środowisko. Już dzisiaj zapraszamy Państwa do uczestnictwa w spotkaniu konsultacyjnym, które odbędzie się 19 listopada 2018 o 16.00 w Słupskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Ekonomii Społecznej przy ul. Niedziałkowskiego 6 w Słupsku. Dodatkowo, każdy z Państwa może przyjść na dyżury konsultacyjne, które odbędą się 20 i 22 listopada 2018 od 14.00 do 15.30 w Wydziale Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Słupsku, Plac Zwycięstwa 3 (pok. 225). Przez cały czas trwania konsultacji można zgłaszać uwagi do projektu „Planu adaptacji do zmian klimatu dla miasta Słupska” wraz z prognozą oddziaływania na środowisko. Zarządzenie, materiały podlegające konsultacjom oraz formularz uwag dostępne są już w BIPie link (kliknij). Zapraszamy do uczestnictwa w konsultacjach. Jest to istotny temat, który dotyczy każdego z nas i ważne, żebyśmy wspólnie wypracowali najlepsze rozwiązania oraz szczerzyli świadomość mieszkańców odnośnie tego zagadnienia.

Pełna treść wiadomości na: slupsk.pl/?p=74062
slupsk.pl, Źródło artykułu: slupsk.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
słupski

Powiat słupski – powiat znajduje się na północy naszego kraju, w województwie pomorskim. Powstał w ramach reformy administracyjnej z 1999 roku. Jego siedzibą jest Słupsk, który sam nie wchodzi w jego skład, ponieważ jest miastem grodzkim i sam w sobie stanowi powiat. W skład powiatu słupskiego wchodzą gminy: Ustka (gmina miejska), Kępice, Damnica, Dębnica Kaszubska, Główczyce, Kobylnica, Potęgowo, Słupsk, Smołdzino, Ustka (gmina wiejska).

Region jest idealnym miejscem na letni wypoczynek z uwagi na fakt, że północną granicę stanowi wybrzeże Bałtyku o długości 57 km. Oprócz wylegiwania się na plaży i kąpieli w morzu będziemy mieć okazję do spływów kajakiem i do wędkowania. Występują tu liczne jeziora i rzeki. Gdy zapragniemy odpocząć od wody, wstąpmy do Słowińskiego Parku Narodowego. Czekają tam na nas piękne krajobrazy, malownicze wzgórza i bogactwo fauny.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola