Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Rozpoczęcie prac nad tworzeniem projektu budżetu Miasta Słupska na rok 2019

Data publikacji: 2018-09-01, Data modyfikacji: 2018-09-01
A A AWydrukDrukuj  
 
Informujemy, że Miasto Słupsk przystąpiło do prac nad projektem budżetu na 2019 rok. Zgodnie z zapisami ustawy o finansach publicznych Prezydent Miasta Słupska zobowiązany jest do przedstawienia Radzie Miejskiej w Słupsku oraz Regionalnej Izbie Obrachunkowej projektu budżetu na 2019 rok do dnia 15 listopada 2018 roku. Prace nad budżetem prowadzone są zgodnie z uchwałą Rady Miejskiej w Słupsku z dnia 27 czerwca 2018 r. w sprawie trybu prac nad projektem uchwały budżetowej Miasta Słupska, szczegółowości projektu budżetu oraz rodzajów materiałów informacyjnych towarzyszących projektowi budżetu gdzie rozpisany jest szczegółowy harmonogram prac budżetowych. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami Uchwały (Link) i śledzenia naszej strony,  gdzie będziemy informować o kolejnych etapach przygotowania budżetu, konsultacjach, spotkaniach.

Pełna treść wiadomości na: slupsk.pl/?p=72151
slupsk.pl, Źródło artykułu: slupsk.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
słupski

Powiat słupski – powiat znajduje się na północy naszego kraju, w województwie pomorskim. Powstał w ramach reformy administracyjnej z 1999 roku. Jego siedzibą jest Słupsk, który sam nie wchodzi w jego skład, ponieważ jest miastem grodzkim i sam w sobie stanowi powiat. W skład powiatu słupskiego wchodzą gminy: Ustka (gmina miejska), Kępice, Damnica, Dębnica Kaszubska, Główczyce, Kobylnica, Potęgowo, Słupsk, Smołdzino, Ustka (gmina wiejska).

Region jest idealnym miejscem na letni wypoczynek z uwagi na fakt, że północną granicę stanowi wybrzeże Bałtyku o długości 57 km. Oprócz wylegiwania się na plaży i kąpieli w morzu będziemy mieć okazję do spływów kajakiem i do wędkowania. Występują tu liczne jeziora i rzeki. Gdy zapragniemy odpocząć od wody, wstąpmy do Słowińskiego Parku Narodowego. Czekają tam na nas piękne krajobrazy, malownicze wzgórza i bogactwo fauny.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola