Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Rowery od DB SCHENKER

Data publikacji: 2018-10-04, Data modyfikacji: 2018-10-05
A A AWydrukDrukuj  
 
Dziesięć rowerów ufundowała firma DB SCHENKER dla dzieci z Placówek socjalizacyjnych „Mój Dom – Moja Przyszłość”. Placówki działają w strukturze Miejskiego ośrodka Pomocy Rodzinie w Słupsku. Pracownicy firmy DB SCHENKER z oddziału w Gdyni oraz Szczecina spotkali się w Darłówku na szkoleniu i integracji. W sobotę 1 września zaprosili dzieci z Placówek na specjalne zawody, na których główną nagrodą było przekazanie nowych rowerów ufundowanych dla dzieci. Zawody pełne były ciekawych konkurencji oraz wielkich emocji sportowych. Głównym zadaniem było złożenie rowerów oraz uczestniczenie w dodatkowych konkurencjach jak: przeciąganie liny, drużynowe chodzenie na czas na specjalnych nartach, czy slalom w alkogoglach. Za wygranie każdej konkurencji były nagrody umożliwiające lepsze wyposażenie składanego roweru. W szranki stanęło 10 drużyn złożonych z pracowników DB SCHENKER oraz dzieci z Placówek. Po ponad dwóch godzinach doskonałej zabawy pełnej sportowych emocji, rowery oficjalnie trafiły do dzieci. – Cieszymy się, że nasze firmowe spotkanie wniosło coś jeszcze, możliwość niesienia pomocy tym, którzy jej potrzebują – mówi Piotr Kozłowski, Dyrektor biznesu oceanicznego DB SCHENKER – Wszystko doskonale się udało. – To niezwykle cenne, że są firmy które szczerze chcą pomagać i to w tak fajnym stylu – mówi Klaudiusz Dyjas, Dyrektor MOPR w Słupsku – Bardzo dziękujemy za wsparcie oraz fantastyczny pomysł i świetną zabawę jaką naszym dzieciom zafundowali pracownicy DB SCHENKER – dodaje. DB SCHENKER jest globalnym operatorem logistycznym posiadającym swoje odziały na całym świecie. Jest ich około 2000. Firma oferuje rozwiązania z wykorzystaniem transportu lądowego – samochodowego i kolejowego, lotniczego i morskiego. Prowadzi też projekty z zakresu logistyki magazynowej.   Dziesięć rowerów ufundowała firma DB SCHENKER dla dzieci z Placówek socjalizacyjnych 1 of 43 „Mój Dom – Moja Przyszłość”. Placówki działają w strukturze Miejskiego ośrodka Pomocy Rodzinie w Słupsku. Pracownicy firmy DB SCHENKER z oddziału w Gdyni oraz Szczecina spotkali się w Darłówku na szkoleniu i integracji. W sobotę 1 września zaprosili dzieci z Placówek na specjalne zawody, na których główną nagrodą było przekazanie nowych rowerów ufundowanych dla dzieci. Zawody pełne były ciekawych konkurencji oraz wielkich emocji sportowych. Głównym zadaniem było złożenie rowerów, oraz uczestniczenie w dodatkowych konkurencjach jak: przeciąganie liny, drużynowe chodzenie na czas na specjalnych nartach, czy slalom w alkogoglach. Za wygranie każdej konkurencji były nagrody, umożliwiające lepsze wyposażenie składanego roweru. W szranki stanęło 10 drużyn złożonych z pracowników DB Sche

Pełna treść wiadomości na: slupsk.pl/?p=73116
slupsk.pl, Źródło artykułu: slupsk.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
słupski

Powiat słupski – powiat znajduje się na północy naszego kraju, w województwie pomorskim. Powstał w ramach reformy administracyjnej z 1999 roku. Jego siedzibą jest Słupsk, który sam nie wchodzi w jego skład, ponieważ jest miastem grodzkim i sam w sobie stanowi powiat. W skład powiatu słupskiego wchodzą gminy: Ustka (gmina miejska), Kępice, Damnica, Dębnica Kaszubska, Główczyce, Kobylnica, Potęgowo, Słupsk, Smołdzino, Ustka (gmina wiejska).

Region jest idealnym miejscem na letni wypoczynek z uwagi na fakt, że północną granicę stanowi wybrzeże Bałtyku o długości 57 km. Oprócz wylegiwania się na plaży i kąpieli w morzu będziemy mieć okazję do spływów kajakiem i do wędkowania. Występują tu liczne jeziora i rzeki. Gdy zapragniemy odpocząć od wody, wstąpmy do Słowińskiego Parku Narodowego. Czekają tam na nas piękne krajobrazy, malownicze wzgórza i bogactwo fauny.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola