Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Remont ulicy Tuwima

Data publikacji: 2018-09-11, Data modyfikacji: 2018-09-13
A A AWydrukDrukuj  
 
W czwartek 13 września rozpocznie się przebudowa ulicy Tuwima. Zamknięty dla ruchu kołowego zostanie odcinek od Placu Dąbrowskiego do ulicy Kołłątaja. Prace  remontowe  prowadzone  będą  w  ramach  zadania  inwestycyjnego  „Program  poprawy bezpieczeństwa i funkcjonalności układu komunikacyjnego obszaru rewitalizacji – etap I”. Ich zakres obejmie usunięcie zniszczonej nawierzchni, wymianę zaworów i przyłączy wodociągowych, regulację wpustów kanalizacji deszczowej oraz wykonanie nowej nawierzchni bitumicznej. W związku z remontem wyłączony z ruchu zostanie odcinek ulicy Tuwima od Placu Dąbrowskiego do ulicy Kołłątaja. Objazd zamkniętego fragmentu drogi wyznaczony został ulicami Przemysłową, Kasprowicza i Wita Stwosza. Wprowadzone zostały również zmiany w komunikacji miejskiej. Linie, których trasa przebiegała ulicą Tuwima funkcjonować będą objazdami: – w kierunku Ratusza (linia nr 16) ulicami: Wita Stwosza, Kasprowicza i Przemysłową, – w kierunku ulicy Szczecińskiej (linie 2, 8, 16, 18, 21) ulicami: Anny Łajming, Wojska Polskiego i Kołłątaja. Przystanki „Ratusz” (przy ulicy Tuwima) oraz dwa przystanki przy Placu Dąbrowskiego zostaną wyłączone z funkcjonowania. Wyznaczony zostanie przystanek tymczasowy przy ul. Wojska Polskiego (schemat). Szczegółowe informacje dotyczące funkcjonowania komunikacji autobusowej dostępne będą na stronie Zarządu Infrastruktury Miejskiej w zakładkach dotyczących poszczególnych linii autobusowych.

Pełna treść wiadomości na: slupsk.pl/?p=72485
slupsk.pl, Źródło artykułu: slupsk.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
słupski

Powiat słupski – powiat znajduje się na północy naszego kraju, w województwie pomorskim. Powstał w ramach reformy administracyjnej z 1999 roku. Jego siedzibą jest Słupsk, który sam nie wchodzi w jego skład, ponieważ jest miastem grodzkim i sam w sobie stanowi powiat. W skład powiatu słupskiego wchodzą gminy: Ustka (gmina miejska), Kępice, Damnica, Dębnica Kaszubska, Główczyce, Kobylnica, Potęgowo, Słupsk, Smołdzino, Ustka (gmina wiejska).

Region jest idealnym miejscem na letni wypoczynek z uwagi na fakt, że północną granicę stanowi wybrzeże Bałtyku o długości 57 km. Oprócz wylegiwania się na plaży i kąpieli w morzu będziemy mieć okazję do spływów kajakiem i do wędkowania. Występują tu liczne jeziora i rzeki. Gdy zapragniemy odpocząć od wody, wstąpmy do Słowińskiego Parku Narodowego. Czekają tam na nas piękne krajobrazy, malownicze wzgórza i bogactwo fauny.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola