Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Realizacja "Programu chodnikowego"

Data publikacji: 2018-11-08, Data modyfikacji: 2018-11-09
A A AWydrukDrukuj  
 
Trwaj prace związane z realizacją zadania inwestycyjnego pn. „Program chodnikowy – likwidacja barier architektonicznych wraz z wymianą nawierzchni etap I”. W ostatnich tygodniach rozpoczęły się prace związane z przebudową chodników przy ulicach: Marii Skłodowskiej-Curie, Juliana Ursyna Niemcewicza oraz Kaszubskiej. Inwestycje te realizowane są w ramach zadania ujętego w Gminnym Programie Rewitalizacji Miasta Słupska na lata 2017 – 2025+ pn. „Program chodnikowy – likwidacja barier architektonicznych wraz z wymianą nawierzchni etap I”. Program chodnikowy zakłada likwidację barier architektonicznych i poprawę stanu technicznego infrastruktury pieszej na obszarze rewitalizacji. Nowe nawierzchnie zyskają chodniki przy ponad 20 ulicach, m. in.: A. Mickiewicza, Wileńskiej, H. Pobożnego, Z. Krasińskiego, S. Jaracza. Na przebudowanych chodnikach, tam gdzie jest to możliwe, pojawią się elementy małej architektury: ławki, kosze na śmieci, kwietniki. Realizacja program chodnikowego finansowanego z budżetu miasta rozłożona jest na kilka lat.

Pełna treść wiadomości na: slupsk.pl/?p=74005
slupsk.pl, Źródło artykułu: slupsk.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
słupski

Powiat słupski – powiat znajduje się na północy naszego kraju, w województwie pomorskim. Powstał w ramach reformy administracyjnej z 1999 roku. Jego siedzibą jest Słupsk, który sam nie wchodzi w jego skład, ponieważ jest miastem grodzkim i sam w sobie stanowi powiat. W skład powiatu słupskiego wchodzą gminy: Ustka (gmina miejska), Kępice, Damnica, Dębnica Kaszubska, Główczyce, Kobylnica, Potęgowo, Słupsk, Smołdzino, Ustka (gmina wiejska).

Region jest idealnym miejscem na letni wypoczynek z uwagi na fakt, że północną granicę stanowi wybrzeże Bałtyku o długości 57 km. Oprócz wylegiwania się na plaży i kąpieli w morzu będziemy mieć okazję do spływów kajakiem i do wędkowania. Występują tu liczne jeziora i rzeki. Gdy zapragniemy odpocząć od wody, wstąpmy do Słowińskiego Parku Narodowego. Czekają tam na nas piękne krajobrazy, malownicze wzgórza i bogactwo fauny.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola