Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

PRZYRODA POWIATU W OBIEKTYWIE - edycja 2018:

Data publikacji: 2018-07-30, Data modyfikacji: 2018-08-01
A A AWydrukDrukuj  
 
Starosta Słupski informuje, że przystępuje do organizacji kolejnej edycji konkursu fotograficznego pod hasłem „Przyroda powiatu w obiektywie”. Zdjęcia nadsyłać można do 28 września 2018 r. w niżej wymienionych kategoriach: I – Krajobraz powiatu słupskiego II – Przyroda oczami dzieci III – Przyroda oczami młodzieży Regulamin (https://www.powiat.slupsk.pl/plik,2051,regulamin.pdf) Karta zgłoszenia (https://www.powiat.slupsk.pl/plik,2052,karta-zgloszenia.pdf) Zgoda rodzica (https://www.powiat.slupsk.pl/plik,2053,zgoda-rodzica.pdf) Szczegóły na www.powiat.slupsk.pl (https://www.powiat.slupsk.pl/230,srodowisko?tresc=9694)

Pełna treść wiadomości na: debnicakaszubska.eu/?p=8493
debnicakaszubska.eu, Źródło artykułu: debnicakaszubska.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
słupski

Powiat słupski – powiat znajduje się na północy naszego kraju, w województwie pomorskim. Powstał w ramach reformy administracyjnej z 1999 roku. Jego siedzibą jest Słupsk, który sam nie wchodzi w jego skład, ponieważ jest miastem grodzkim i sam w sobie stanowi powiat. W skład powiatu słupskiego wchodzą gminy: Ustka (gmina miejska), Kępice, Damnica, Dębnica Kaszubska, Główczyce, Kobylnica, Potęgowo, Słupsk, Smołdzino, Ustka (gmina wiejska).

Region jest idealnym miejscem na letni wypoczynek z uwagi na fakt, że północną granicę stanowi wybrzeże Bałtyku o długości 57 km. Oprócz wylegiwania się na plaży i kąpieli w morzu będziemy mieć okazję do spływów kajakiem i do wędkowania. Występują tu liczne jeziora i rzeki. Gdy zapragniemy odpocząć od wody, wstąpmy do Słowińskiego Parku Narodowego. Czekają tam na nas piękne krajobrazy, malownicze wzgórza i bogactwo fauny.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola