Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Przedłużenie terminu nadsyłania prac konkursowych "Słupsk: tu się oddycha"

Data publikacji: 2018-11-19, Data modyfikacji: 2018-11-20
A A AWydrukDrukuj  
 
Informujemy, że termin nadsyłania prac w konkursie fotograficznym pn. „Słupsk: tu się oddycha” został wydłużony do 10 grudnia 2018. Jednocześnie przypominamy, iż uczestnicy konkursu mają za zadanie wykonanie fotografii (maksymalnie 2 szt.) – o tematyce czystego powietrza, przedstawiających elementy przyrodnicze lub infrastrukturalno-techniczne korzystne dla ochrony powietrza na terenie miasta Słupska, które są interesujące lub wyjątkowe. Należy również zawrzeć informacje, tj.: imię i nazwisko – autora fotografii, dane adresowe i telefon kontaktowy. krótki opis zdjęcia, określenie daty i miejsca jego wykonania. Prace konkursowe wraz z drukiem zgody rodzica/opiekuna prawnego (dla uczestników do 16 roku życia) lub oświadczenia uczestnika (dla uczestników powyżej 16 roku życia) należy nadsyłać na adres mailowy konkurs-powietrze@um.slupsk.pl. Na zwycięzcę czeka rower miejski. Dla zdobywców II i III miejsca przewidziano hulajnogę elektryczną. W ramach wyróżnień zostaną wręczone bilety normalne miesięczne na okaziciela do wykorzystania w środkach komunikacji miejskiej na terenie Miasta Słupska Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników nastąpi  14 grudnia 2018. Pozostałe zapisy regulaminu zamieszczonego poniżej pozostają bez zmian. Regulamin konkursu wraz z drukiem wymaganej zgody rodzica/opiekuna prawnego lub oświadczenia uczestnika: http://bip.um.slupsk.pl/urzad_miejski/zarzadzenia_prezydenta/30086.html. Zarządzenie Prezydenta Miasta Nr 1183/GKiOŚ/2018 w sprawie zmiany zarządzenia Nr 1094/GKiOŚ/18 Prezydenta Miasta Słupska z dnia 19 października 2018 roku w sprawie zatwierdzenia regulaminu konkursu fotograficznego pn.: „Słupsk: tu się oddycha” oraz powołania komisji konkursowej do jego rozstrzygnięcia: http://bip.um.slupsk.pl/urzad_miejski/zarzadzenia_prezydenta/30210.html

Pełna treść wiadomości na: slupsk.pl/?p=74395
slupsk.pl, Źródło artykułu: slupsk.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
słupski

Powiat słupski – powiat znajduje się na północy naszego kraju, w województwie pomorskim. Powstał w ramach reformy administracyjnej z 1999 roku. Jego siedzibą jest Słupsk, który sam nie wchodzi w jego skład, ponieważ jest miastem grodzkim i sam w sobie stanowi powiat. W skład powiatu słupskiego wchodzą gminy: Ustka (gmina miejska), Kępice, Damnica, Dębnica Kaszubska, Główczyce, Kobylnica, Potęgowo, Słupsk, Smołdzino, Ustka (gmina wiejska).

Region jest idealnym miejscem na letni wypoczynek z uwagi na fakt, że północną granicę stanowi wybrzeże Bałtyku o długości 57 km. Oprócz wylegiwania się na plaży i kąpieli w morzu będziemy mieć okazję do spływów kajakiem i do wędkowania. Występują tu liczne jeziora i rzeki. Gdy zapragniemy odpocząć od wody, wstąpmy do Słowińskiego Parku Narodowego. Czekają tam na nas piękne krajobrazy, malownicze wzgórza i bogactwo fauny.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola