Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Propozycja Rocznego Planu Konsultacji Społecznych na 2019 rok

Data publikacji: 2018-10-23, Data modyfikacji: 2018-10-25
A A AWydrukDrukuj  
 
Zgodnie z Regulaminem Konsultacji Społecznych stanowiącym Załącznik do Uchwały Nr XXI/238/16 Rady Miejskiej w Słupsku z dnia 27 stycznia 2016 r. przedstawiamy propozycję tematów, które pojawią się w Rocznym Planie Konsultacji Społecznych na 2019 rok. Zachęcamy do zapoznania się z poniższym materiałem, ponieważ w listopadzie odbędą się konsultacje Rocznego Planu, w czasie których będziecie Państwo mogli zgłaszać uwagi/propozycje do przedstawionego projektu. Propozycja – Roczny Plan Konsultacji na 2019 rok – Załącznik nr 1 – do pobrania. Zachęcamy do śledzenia naszej strony i profilu na FB; w najbliższym czasie będziemy informować o rozpoczęciu konsultacji powyższej propozycji, organizowanych spotkaniach, dyżurach oraz możliwości składania uwag.

Pełna treść wiadomości na: slupsk.pl/?p=73531
slupsk.pl, Źródło artykułu: slupsk.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
słupski

Powiat słupski – powiat znajduje się na północy naszego kraju, w województwie pomorskim. Powstał w ramach reformy administracyjnej z 1999 roku. Jego siedzibą jest Słupsk, który sam nie wchodzi w jego skład, ponieważ jest miastem grodzkim i sam w sobie stanowi powiat. W skład powiatu słupskiego wchodzą gminy: Ustka (gmina miejska), Kępice, Damnica, Dębnica Kaszubska, Główczyce, Kobylnica, Potęgowo, Słupsk, Smołdzino, Ustka (gmina wiejska).

Region jest idealnym miejscem na letni wypoczynek z uwagi na fakt, że północną granicę stanowi wybrzeże Bałtyku o długości 57 km. Oprócz wylegiwania się na plaży i kąpieli w morzu będziemy mieć okazję do spływów kajakiem i do wędkowania. Występują tu liczne jeziora i rzeki. Gdy zapragniemy odpocząć od wody, wstąpmy do Słowińskiego Parku Narodowego. Czekają tam na nas piękne krajobrazy, malownicze wzgórza i bogactwo fauny.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola