Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Program wyrównywania różnic między regionami III

Data publikacji: 2018-09-07, Data modyfikacji: 2018-09-10
A A AWydrukDrukuj  
 
  Wsparcie finansowe ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych dla przedsiębiorców zatrudniających osoby niepełnosprawne. Prezydent Miasta Słupska zaprasza przedsiębiorców z terenu Miasta Słupska do składania wniosków o zwrot kosztów wyposażenia stanowiska pracy osoby niepełnosprawnej w bieżącym roku realizowanych w ramach programu pn. „Program wyrównywania różnic między regionami III” – Aktywizacja zawodowa osób niepełnosprawnych. Kwota przyznanych środków finansowych z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych na realizację zadania w ramach rehabilitacji zawodowej osób niepełnosprawnych wynosi 250 000,00 zł. Zgodnie z art. 26e ust. 1 ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych (Dz. U. z 2018 r. poz. 511 z późn. zm.) pracodawca może otrzymać zwrot kosztów wyposażenia stanowiska pracy do wysokości piętnastokrotnego przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia w gospodarce narodowej w poprzednim kwartale tj. do kwoty 67 816,20 zł.Osoby zainteresowane tą formą pomocy mogą składać wnioski w siedzibie Urzędu Miejskiego, Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych, Pl. Zwycięstwa 1, II piętro, pok. 208 (Mały Ratusz). Obowiązujące druki wniosku o zwrot kosztów wyposażenia stanowiska pracy osoby niepełnosprawnej można pobrać w pok. 104 (Mały Ratusz) lub ze strony internetowejlink do strony w zakładce: Procedury i wnioski, Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych. Szczegółowe zasady realizacji programu, znajdują się na stronie- link do strony (kliknij). Ponadto informacje na temat ww programu udzielane są w Wydziale Zdrowia i Spraw Społecznych tut. Urzędu Miejskiego w Słupsku (Mały Rausz) pok. 104 oraz telefonicznie 59/84 88 463.

Pełna treść wiadomości na: slupsk.pl/?p=72115
slupsk.pl, Źródło artykułu: slupsk.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
słupski

Powiat słupski – powiat znajduje się na północy naszego kraju, w województwie pomorskim. Powstał w ramach reformy administracyjnej z 1999 roku. Jego siedzibą jest Słupsk, który sam nie wchodzi w jego skład, ponieważ jest miastem grodzkim i sam w sobie stanowi powiat. W skład powiatu słupskiego wchodzą gminy: Ustka (gmina miejska), Kępice, Damnica, Dębnica Kaszubska, Główczyce, Kobylnica, Potęgowo, Słupsk, Smołdzino, Ustka (gmina wiejska).

Region jest idealnym miejscem na letni wypoczynek z uwagi na fakt, że północną granicę stanowi wybrzeże Bałtyku o długości 57 km. Oprócz wylegiwania się na plaży i kąpieli w morzu będziemy mieć okazję do spływów kajakiem i do wędkowania. Występują tu liczne jeziora i rzeki. Gdy zapragniemy odpocząć od wody, wstąpmy do Słowińskiego Parku Narodowego. Czekają tam na nas piękne krajobrazy, malownicze wzgórza i bogactwo fauny.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola