Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Program "Równać Szanse" - nabór wniosków START

Data publikacji: 2018-08-23, Data modyfikacji: 2018-08-24
A A AWydrukDrukuj  
 
Regionalny Konkurs Grantowy w ramach Programu „Równać Szanse 2018” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności już rozpoczęty!Celem konkursu jest wsparcie projektów ukierunkowanych na rozwój młodych ludzi, ich kompetencji społecznych, wyrównywanie szans dzieci i młodzieży na dobry start w dorosłym życiu. Wnioski konkursowe można składać do 25 października br. (do 12.00). O dotacje do 8 500 zł na projekty minimum 6-miesięczne, rozpoczynające się nie wcześniej niż 1 lutego 2019 roku i trwające nie dłużej niż do 31 sierpnia 2019 roku, mogą ubiegać się podmioty ze wsi i miast do 20 tys.mieszkańców, a konkretnie: – organizacje pozarządowe, – powiatowe, miejskie i gminne biblioteki, – Ochotnicze Straże Pożarne, – miejskie i gminne domy kultury, – grupy nieformalne (osób dorosłych). Ideą Programu jest wyrównywanie szans młodych ludzi z mniejszych i większych miejscowości. Zaplanowane działania powinny być ukierunkowane na wsparcie rozwoju młodzieży (w wieku od 13 do 19 lat) w zdobywaniu kluczowych kompetencji i umiejętności społecznych przydatnych w obecnym i dorosłym życiu. Więcej informacji dostępnych na stronie https://rownacszanse.pl/strona-glowna . W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny: (0 22) 826 10 16 lub mailowy: rownacszanse@pcyf.org.pl Dodatkowych informacji udzieli także Partner Regionalny Programu „Równać Szanse” – Stowarzyszenie Światowid – Małachowo Szemborowice, które organizuje konkurs na terenie województwa pomorskiego.  

Pełna treść wiadomości na: slupsk.pl/?p=72113
slupsk.pl, Źródło artykułu: slupsk.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
słupski

Powiat słupski – powiat znajduje się na północy naszego kraju, w województwie pomorskim. Powstał w ramach reformy administracyjnej z 1999 roku. Jego siedzibą jest Słupsk, który sam nie wchodzi w jego skład, ponieważ jest miastem grodzkim i sam w sobie stanowi powiat. W skład powiatu słupskiego wchodzą gminy: Ustka (gmina miejska), Kępice, Damnica, Dębnica Kaszubska, Główczyce, Kobylnica, Potęgowo, Słupsk, Smołdzino, Ustka (gmina wiejska).

Region jest idealnym miejscem na letni wypoczynek z uwagi na fakt, że północną granicę stanowi wybrzeże Bałtyku o długości 57 km. Oprócz wylegiwania się na plaży i kąpieli w morzu będziemy mieć okazję do spływów kajakiem i do wędkowania. Występują tu liczne jeziora i rzeki. Gdy zapragniemy odpocząć od wody, wstąpmy do Słowińskiego Parku Narodowego. Czekają tam na nas piękne krajobrazy, malownicze wzgórza i bogactwo fauny.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola