Belka
Środa, 20 Lutego 2019   imieniny: Leon, Ludmiła, Eustachy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Polen 2017: Züge zwischen Słupsk und Lębork

 
Die Bahnstrecke von Słupsk nach Lębork (und weiter nach Gdańsk) ist eine elektrifizierte eingleisige Hauptstrecke im Norden Polens. Dieses Video gibt einen kurzen Eindruck vom Zugverkehr zwischen beiden Orten. Szenenfolge: 00:00 Triebwagen der Baureihe EN57 ca. 4 km vor Słupsk 00:22 PKP Intercity mit E-Lok EP07 ca. 5 km vor Słupsk 00:54 Damnica, Ankunft und Abfahrt eines modernisierten EN57 02:15 Lębork, Abfahrt eines EN57 nach Gdynia 03:16 Lębork, Einfahrt eines Güterzuges mit E-Lok ET22 04:58 Lębork, Einfahrt eines modernisierten EN57

 


Dirk Upnmoor
 
Data pliku video: 2017-11-04, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
słupski

Powiat słupski – powiat znajduje się na północy naszego kraju, w województwie pomorskim. Powstał w ramach reformy administracyjnej z 1999 roku. Jego siedzibą jest Słupsk, który sam nie wchodzi w jego skład, ponieważ jest miastem grodzkim i sam w sobie stanowi powiat. W skład powiatu słupskiego wchodzą gminy: Ustka (gmina miejska), Kępice, Damnica, Dębnica Kaszubska, Główczyce, Kobylnica, Potęgowo, Słupsk, Smołdzino, Ustka (gmina wiejska).

Region jest idealnym miejscem na letni wypoczynek z uwagi na fakt, że północną granicę stanowi wybrzeże Bałtyku o długości 57 km. Oprócz wylegiwania się na plaży i kąpieli w morzu będziemy mieć okazję do spływów kajakiem i do wędkowania. Występują tu liczne jeziora i rzeki. Gdy zapragniemy odpocząć od wody, wstąpmy do Słowińskiego Parku Narodowego. Czekają tam na nas piękne krajobrazy, malownicze wzgórza i bogactwo fauny.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola