Belka
Środa, 20 Lutego 2019   imieniny: Leon, Ludmiła, Eustachy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Polecamy poradnik Bezpieczeństwo Osób Starszych

Data publikacji: 2018-09-25, Data modyfikacji: 2018-09-27
A A AWydrukDrukuj  
 
Szanowni Państwo, oddajemy do Państwa dyspozycji kolejną broszurę, tym razem poradnik BEZPIECZEŃSTWO OSÓB STARSZYCH, zredagowany i wydany przy współpracy Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miejskiego w Słupsku oraz Stowarzyszenia Bezpieczny Region Słupski.Ideę stworzenia poradnika zainicjowała Słupska Rada Seniorów, która sfinansowała jego wydanie ze środków Miasta Słupska, przekazanych do dyspozycji Rady Seniorów. Poradnik prezentuje wskazówki dla osób starszych jak należy postępować, aby zachować bezpieczeństwo w domu, w ruchu drogowym, finansowe? Zawiera również wiadomości o tym, jak należy postąpić w przypadku zagrożeń pogodowych, gdy staniemy się świadkiem przestępstwa, kogo należy zawiadomić lub prosić o pomoc? Poradnik w wersji papierowej dostępny jest w Centrum Obsługi Mieszkańców, Wydziale Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego, oraz Wydziale Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Słupsku oraz w Stowarzyszeniu Bezpieczny Region Słupski. Dostępny jest również w wersji elektronicznej, link  – Poradnik Bezpieczeństwo Osób Starszych   Dziękujemy bardzo współtworzącym poradnik, którego wydanie w naszym przekonaniu może poprawić poczucie bezpieczeństwa osób starszych. Zachęcamy do zapoznania się z treścią poradnika i przekazywania informacji o jego dostępności.

Pełna treść wiadomości na: slupsk.pl/?p=72804
slupsk.pl, Źródło artykułu: slupsk.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
słupski

Powiat słupski – powiat znajduje się na północy naszego kraju, w województwie pomorskim. Powstał w ramach reformy administracyjnej z 1999 roku. Jego siedzibą jest Słupsk, który sam nie wchodzi w jego skład, ponieważ jest miastem grodzkim i sam w sobie stanowi powiat. W skład powiatu słupskiego wchodzą gminy: Ustka (gmina miejska), Kępice, Damnica, Dębnica Kaszubska, Główczyce, Kobylnica, Potęgowo, Słupsk, Smołdzino, Ustka (gmina wiejska).

Region jest idealnym miejscem na letni wypoczynek z uwagi na fakt, że północną granicę stanowi wybrzeże Bałtyku o długości 57 km. Oprócz wylegiwania się na plaży i kąpieli w morzu będziemy mieć okazję do spływów kajakiem i do wędkowania. Występują tu liczne jeziora i rzeki. Gdy zapragniemy odpocząć od wody, wstąpmy do Słowińskiego Parku Narodowego. Czekają tam na nas piękne krajobrazy, malownicze wzgórza i bogactwo fauny.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola