Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Podsumowanie akcji "Sprzątanie Świata 2018"

Data publikacji: 2018-10-05, Data modyfikacji: 2018-10-05
A A AWydrukDrukuj  
 
W dniach 21-23 września 2018 roku odbyła się międzynarodowa akcja „Sprzątanie Świata” pod hasłem „Akcja-segregacja”. Po raz 25. koordynatorem akcji w naszym mieście był Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska, natomiast organizatorem Fundacja Nasza Ziemia. Do akcji zgłosiło się ponad 30 placówek oświatowych, zarówno szkół ponadpodstawowych, podstawowych i przedszkoli – łącznie ponad 6000 uczestników. Ponadto w akcji uczestniczył Rodzinny Ogród Działkowy „Tulipan”. Poniżej wykaz placówek, które zgłosiły chęć udziału w akcji: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. UNICEF Przedszkole Miejskie Nr 2 Przedszkole Miejskie Nr 9 Przedszkole Miejskie Nr 10 „Świat Fantazji” Przedszkole Miejskie Nr 11 „Calineczka” Przedszkole Miejskie Nr 12 „Niezapominajka” Przedszkole Miejskie Nr 24 Przedszkole „Zielona Dolina” Przedszkole Nr 31 Przedszkole „Tęczowa Dolina” Przedszkole „Kraina Uśmiechu” Przedszkole „Miś” Szkoła Podstawowa Nr 1 Szkoła Podstawowa Nr 2 Szkoła Podstawowa Nr 3 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 5 Szkoła Podstawowa Nr 6 Szkoła Podstawowa Nr 9 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 10 Szkoła Podstawowa Nr 11 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 7 II Liceum Ogólnokształcące IV Liceum Ogólnokształcące Zespół Szkół Mechanicznych i Logistycznych Zespół Szkół Budowlanych i Kształcenia Ustawicznego Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 Zespół Szkół Ekonomicznych i Technicznych Zespół Szkół Technicznych Zespół Szkół Informatycznych Zespół Szkół Agrotechnicznych Hufiec Pracy Rodzinne Ogrody Działkowe „Tulipan” Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska wydał ok. 9000 szt. worków oraz ok. 4000 szt. rękawic. Nieodpłatny transport zebranych odpadów zapewniły firmy PGK Sp. z o. o., Sommer Sp. z o. o., King Joanna Staniuk-Sommer. PGK Sp z o. o. zapewniło również bezpłatne przyjęcie odpadów na Zakład Unieszkodliwiania Odpadów w Bierkowie. Podczas tegorocznej akcji w/w Zakład nieodpłatnie przyjął 2,04 tony różnego rodzaju odpadów.

Pełna treść wiadomości na: slupsk.pl/?p=73178
slupsk.pl, Źródło artykułu: slupsk.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
słupski

Powiat słupski – powiat znajduje się na północy naszego kraju, w województwie pomorskim. Powstał w ramach reformy administracyjnej z 1999 roku. Jego siedzibą jest Słupsk, który sam nie wchodzi w jego skład, ponieważ jest miastem grodzkim i sam w sobie stanowi powiat. W skład powiatu słupskiego wchodzą gminy: Ustka (gmina miejska), Kępice, Damnica, Dębnica Kaszubska, Główczyce, Kobylnica, Potęgowo, Słupsk, Smołdzino, Ustka (gmina wiejska).

Region jest idealnym miejscem na letni wypoczynek z uwagi na fakt, że północną granicę stanowi wybrzeże Bałtyku o długości 57 km. Oprócz wylegiwania się na plaży i kąpieli w morzu będziemy mieć okazję do spływów kajakiem i do wędkowania. Występują tu liczne jeziora i rzeki. Gdy zapragniemy odpocząć od wody, wstąpmy do Słowińskiego Parku Narodowego. Czekają tam na nas piękne krajobrazy, malownicze wzgórza i bogactwo fauny.    

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola